Zamknij

Netflix zaprasza na bal rodem z "Bridgertonów"! Co już wiemy o niezwykłym wydarzeniu? [ZDJĘCIE]

10.09.2021 20:00
Netflix zaprasza na bal rodem z "Bridgertonów"! Co już wiemy o niezwykłym wydarzeniu? [ZDJĘCIE]
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Netflix ogłasza "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience"! Chcecie poczuć się jak bohaterowie popularnego serialu, wziąć udział w balu z prawdziwego zdarzenia, a nawet... poznać królową? Teraz jest to możliwe.

"The Queen's Ball: A Bridgerton Experience" to spełnienie marzeń każdego fana "Bridgertonów". Netflix ogłosił, że już wkrótce odbędzie się cykl specjalnych wydarzeń, mających promować nadchodzący 2. sezon popularnego serialu

"Bridgertonowie": Netflix zaprasza na bal rodem z serialu

Jak donosi magazyn Entertainment Weekly - studio ShondaLand, platforma Netflix i Fever połączyli siły, by przygotować dla nas coś wystrzałowego. Wkrótce ruszy cykl bali inspirowanych serialem "Bridgertonowie". Narratorką wydarzeń będzie - rzecz jasna - sama Lady Whistledown.

Wśród zapowiedzianych atrakcji znalazły się koncert kwartetu smyczkowego, grającego utwory ze ścieżki dźwiękowej "Bridgertonów", spotkanie z bohaterami serialu (oraz ogólne przeniesienie się do jego realiów), przymiarki u Madame Delacroix, a nawet audiencja u królowej.

"The Queen's Ball: A Bridgerton Experience": gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Pierwsze bale "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience" odbędą się już na początku 2022 roku w Los Angeles, Chicago, Montrealu i Waszyngtonie. Mamy jednak dobre wieści - już wkrótce ogłoszonych zostanie więcej miast z całego świata.

Sprzedaż biletów na "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience" ruszy 16 września 2021 roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia -  bridgertonexperience.com.

"Bridgertonowie": kiedy premiera 2. sezonu?

Przewidywana data premiery 2. sezonu "Bridgertonów" nie została jeszcze ujawniona. Zdjęcia wciąż trwają i spekuluje się, że nowe odcinki zawitają w bibliotece Netflixa na przełomie 2022 i 2023 roku.

Druga seria skupi się na miłosnych perypetiach starszego brata Daphne, Anthony'ego. W rolach głównych zobaczymy Jonathana Bailey'a oraz gwiazdę "Sex Education" Simone Ashley, która wcieli się w ukochaną Bridgertona.

RadioZET.pl/Ew.com