Zamknij

TOP 5: seriale podobne do „The Rain” Netflixa. Te tytuły warto zobaczyć

15.10.2020
Aktualizacja: 15.10.2020 15:20
The Rain
fot. Per Arnesen/Netflix/Kobal/Shutterstock

„The Rain” to duńska oryginalna produkcja Netlixa, która składa się z trzech sezonów. W 2020 roku historia została zakończona. Wybraliśmy pięć innych seriali przypominających klimatem lub wątkami „The Rain”.

„The Rain” to jedna z tych produkcji oryginalnych Netflixa, którą zainteresował się cały świat. Historię zamknięto w trzech sezonach. Przedstawiała ona postapokaliptyczny świat. Bohaterowie musieli się nauczyć życia w nowej rzeczywistości, mierzenia się z niebezpieczeństwem, a do tego na nowo zaufać ludziom. Wybraliśmy 5 produkcji podobnych do „The Rain”, które warto zobaczyć.

 Seriale podobne do "Dark" Netflixa. 5 tytułów dla fanów niemieckiej produkcji [LISTA] 

„The Rain”: 5 tytułów podobnych do produkcji Netflixa, które warto zobaczyć

Serial „The Rain” wyróżnia się mrocznym, skandynawskim klimatem. Zebraliśmy 5 innych produkcji, które mogą się spodobać fanom duńskiego serialu Netflixa. Część z nich ukazuje rzeczywistość po jakiejś katastrofie. Co warto zobaczyć? Zdradzamy poniżej.

„The 100”, Netflix

„The 100” to serial, który podobnie jak „The Rain”, ukazuje jak w obliczu tragedii radzą sobie młodzi ludzie. Wszystko to odbywa się w postapokaliptycznym świecie. Całość składa się z siedmiu sezonów. Produkcja jest dostępna na Netflixie.

„The Society”, Netflix

„The Society” to kolejna propozycja z biblioteki Netflixa. Tym razem grupa nastolatków stara się przetrwać w tajemniczym miejscu, które jest repliką ich miasteczka. Jednak są pozostawieni sami sobie, bez rodziców. Na platformie można znaleźć pierwszy sezon.

,,12 Małp”

Serial „12 małp” przedstawia wydarzenia na 27 lat po pandemii zabójczego wirusa. Naukowcy wysyłają mężczyznę w przeszłość, by dowiedział się skąd pogodzi źródło choroby i je zniszczył.

„Lost”

Serial „Lost” był niezwykle popularny w latach 2004-2010. Jest to historia pasażerów lotu 815 z Sydney do Los Angeles. Samolot rozbija się na tajemniczej i pozornie bezludnej wyspie, a bohaterowie muszą się odnaleźć w nowej sytuacji. Wątki wciągają, sprawiają, że chcesz odkryć prawdę, a do tego bywa mrocznie. Prawdziwy klasyk.

„Pozostawieni”, HBO GO

„Pozostawieni” to poruszający serial, który powstawał w latach 2014-2017. Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści Toma Perrotty. Pewnego dnia z powierzchni Ziemi znika 2% populacji. Pozostali próbują zrozumieć, co się wydarzyło i odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Zobacz także: Seriale podobne do "Dextera". 5 seriali o seryjnych mordercach, które musisz obejrzeć [LISTA] 

RadioZET.pl