Zamknij

The Rain: pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa. Kiedy premiera?

17.06.2020 13:35
The Rain pojawiła się data premiery i zapowiedź 3 sezonu serialu Netflixa
fot. Instagram/@therainnetflix

"The Rain" to duński serial produkcji Netflixa. Wiemy już, że cała historia, podobnie jak niemieckie "Dark", zakończy się na 3. sezonie. Podano datę premiery i udostępniono pierwszą zapowiedź.

The Rain: pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera."The Rain" to duński serial Netflixa, który spodobał się widzom na całym świecie. To intrygująca i mroczna historia. Produkcja przedstawia świat po wybuchu epidemii zabójczego wirusa rozsiewanego przez deszcz. Osoby, które przeżyły, próbują dostać się do bezpiecznej strefy.

Jak zakończy się ta historia? Co się wydarzy w finałowym sezonie i kiedy będzie on miał premierę? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: W głębi lasu: kim jest Wiktoria Filus, czyli aktorka, która wcieliła się w młodą Laurę?

The Rain: pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa

Serial "The Rain" zadebiutował na Netflixie w 2018 roku, kolejny sezon pojawił się rok później. Wiadomo już, że historia zostanie zakończona na 3. sezonie serialu. Jego premiera jest przewidziana na 6 sierpnia 2020 roku.

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły finałowego sezonu. Pewne jest to, że zobaczymy bohaterów z poprzednich części serialu "The Rain". Netflix umieścił krótką zapowiedź, jednak na oficjalny zwiastun przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także: Black Mirror: będzie 6. sezon "Czarnego lustra"? Pojawiły się pierwsze informacje

Posłuchaj podcastu