Zamknij

"The Right Stuff" skasowany. Serial Disney + nie doczeka się 2. sezonu

06.04.2021 11:26
"The Right Stuff" skasowany. Serial Disney + nie doczeka się 2. sezonu
fot. Ivan Marc / Shutterstock.com

"The Right Stuff" nie powróci z 2. sezonem. Jest to pierwszy z seriali Disney +, który został skasowany. Jaki był powód?

"The Right Stuff" to serial powstały dla platformy Disney +, który dokonał swego żywota po zaledwie jednym sezonie. Włodarze serwisu ogłosili bowiem, że produkcja została skasowana i nie powróci z 2. sezonem. Czemu?

"The Right Stuff" - serial Disney + skasowany

"The Right Stuff" z Patrickem J. Adamsem i Jake'em McDormanem to serial zrealizowany przez Warner Bros. Television na potrzeby platformy Disney +. Produkcja doczekała się ośmiu odcinków i na tym prawdopodobnie kończy się nasza wspólna przygoda

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Jak podaje magazyn Deadline, po długich negocjacjach z Warner Bros. Television, włodarze platformy Disney + podjęli decyzję o skasowaniu "The Right Stuff". Jako główny powód podaje się fakt, iż serial nie osiągnął takiego sukcesu, jak początkowo przewidywano

"The Right Stuff" - jest szansa na uratowanie serialu?

Choć nie chcemy wzbudzać płonnych nadziei, Deadline podkreśla, że istnieje szansa na uratowanie "The Right Stuff". Przedstawiciele Warner Bros. Television mają obecnie szukać nowego domu dla serialu, celując przede wszystkim w HBO Max i telewizję TNT. WBTV miało nawet poprosić o przedłużenie kończących się umów z aktorami na czas próby ratowania "The Right Stuff". Czy im się to uda? Czas pokaże.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com