Zamknij

"The Walking Dead": znamy datę premiery nowych odcinków. Są też szczegółowe opisy

20.11.2020 12:22
The Walking Dead - kiedy premiera nowych odcinków?
fot. CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

"The Walking Dead" już wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Stacja AMC podzieliła się datą premiery dodatkowych 6 odcinków 10. sezonu TWD. Co w nich zobaczymy? Przedstawiamy szczegółowe opisy epizodów.

"The Walking Dead" powraca z nowymi odcinkami. Kiedy premiera dalszej części 10. sezonu "The Walking Dead"? Co zobaczymy w dodatkowych 6 epizodach? Okazuje się, że twórcy zaserwują nam historie poszczególnych bohaterów, w tym długo wyczekiwaną przeszłość Negana.

"The Walking Dead" - kiedy premiera nowych odcinków?

Premiera 16. (a zarazem finałowego) odcinka 10. sezonu "The Walking Dead" została opóźniona przez pandemię koronawirusa. W efekcie epizod, który miał zadebiutować w maju 2020 roku, ukazał się dopiero w październiku. To jednak nie koniec 10. serii TWD. Twórcy postanowili sprawić widzom niespodziankę w postaci aż 6 dodatkowych odcinków, które wejdą w poczet 10. sezonu. Poznaliśmy datę ich premiery i szczegółowe opisy. Jest na co czekać!

Zobacz także

"The Walking Dead" powróci z nowymi odcinkami już 28 lutego 2021 roku. Wyemitowany zostanie wówczas 17. odcinek 10. sezonu "The Walking Dead". W Polsce epizod ukaże się równo z premierą amerykańską - o godzinie 3:30 dnia 1 marca 2020 roku. Kolejna emisja odbędzie się o 22:00 na kanale FOX Polska.

Dodatkowe odcinki 10. sezonu "The Walking Dead" skupią się na historiach poszczególnych bohaterów. Oto ich opisy:

"The Walking Dead" 10. sezon 17. odcinek - "Nie ma jak w domu"

Ten odcinek skupi się na postaci Maggie, która powróciła do swoich przyjaciół. Kobietę dopadają demony przeszłości. W odcinku pojawi się również Negan i znajdzie się w niebezpieczeństwie. Jednocześnie Daryl i Maggie zmierzą się z nowym zagrożeniem. 

"The Walking Dead" 10. sezon 18. odcinek - "Znajdź mnie"

Ten epizod skupi się na perypetiach Daryla i Carol. Dwójka przyjaciół odnajduje starą chatę, w której Dixon rozprawia się z przeszłością. Wspomina czasy poszukiwań Ricka i te, gdy liczyła się dla nich tylko apokalipsa zombie.

"The Walking Dead" 10. sezon 19. odcinek - "Jeszcze jeden"

Głównymi bohaterami tego odcinka będą Gabriel i Aaron. Mężczyźni wyruszają na poszukiwanie zapasów. Gdy mniejsze tragedie doprowadzają do większych tragedii, wiara i nadzieja bohaterów wystawione zostają na próbę.

"The Walking Dead" 10. sezon 20. odcinek - "Splinter"

Tym razem skupiamy się na losach Eugene'a, Ezekiela, Yumiko i Księżniczki, którzy zostają schwytani i rozdzieleni. Gdy ostatnia z bohaterek zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami, Ezekiel pomaga jej w ucieczce.

Zobacz także: Wirus, pandemia i masowa zagłada: 6 filmów i seriali wartych obejrzenia [LISTA] 

"The Walking Dead" 10. sezon 21. odcinek - "Diverged"

Wracamy do Daryla i Carol. Gdy przyjaciele docierają do rozwidlenia dróg, każde z nich rusza w inną stronę. Czy samotne wędrówki pozwolą im przemyśleć pewne sprawy i naprawić nadszarpniętą relację, czy dzielące ich różnice okażą się niemożliwe do przeskoczenia?

"The Walking Dead" 10. sezon 22. odcinek - "Oto Negan"

Odcinek, na który fani "The Walking Dead" czekali od długiego czasu. Jakim człowiekiem był Negan, zanim apokalipsa zombie zmieniła go w sadystę? W odcinku obserwujemy, jak Carol zabiera Negana w podróż. Decyduje się na to, by rozładować narastające napięcie wśród grupy. W trakcie ich wędrówki Negan rozmyśla nad wydarzeniami, które doprowadziły go do obecnego położenia i podejmuje decyzję, która zaważy na jego przyszłości.

Zobacz także