Zamknij

"The Walking Dead" - Rick Grimes powraca w zwiastunie finałowego sezonu serialu [WIDEO]

16.07.2021 11:24
The Walking Dead - Andew Lincoln jako Rick Grimes - kadr z serialu
fot. LFI/Avalon.red/REPORTER/East News

Serial "The Walking Dead" zmierza ku końcowi. W sieci pojawił się nowy zwiastun finałowego sezonu produkcji AMC, który stanowi sentymentalną retrospekcję po minionych 11 latach istnienia historii o żywych trupach.

Do początku końca "The Walking Dead" zostało już niewiele czasu. Z tego powodu twórcy zaprezentowali nowy zwiastun 11. sezonu, który ukazuje najważniejsze wątki i najistotniejszych bohaterów hitu stacji AMC.

"The Walking Dead" sezon 11 - Rick Grimes w zwiastunie finału serialu

Kiedy w 2010 roku stacja AMC powołała do życia adaptację słynnego komiksu Roberta Kirkmana i Charliego Adlarda, chyba nikt nie spodziewał się, że losy głównych bohaterów będą ciągnąć się przez kolejne 11 lat. Po ponad dekadzie produkcja zostanie zakończona, w związku z czym niebawem poznamy domknięcie najważniejszych wątków "The Walking Dead".

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun 11. sezonu "The Walking Dead", który jest sentymentalnym podsumowaniem minionych 11 lat i hołdem złożonym wielu postaciom. Również tym, których różnych względów nie ma już w fabule serialu. W trailerze powraca między innymi grany przez Andrew Lincolna Rick Grimes.

Obecność Ricka w zwiastunie wcale nie musi zwiastować powrotu dawnego protagonisty. W zwiastunie widzimy wiele postaci, które zginęły, więc zapowiedź należy traktować raczej jako hołd i podsumowanie dotychczasowych wydarzeń z "The Walking Dead", przygotowujących na finał serialu. Pod sam koniec trailera widzimy bowiem, co niebawem czeka głównych bohaterów, którzy będą musieli stanąć do walki z zupełnie nowym wrogiem.

"The Walking Dead" sezon 11 - kiedy premiera finału?

W obsadzie produkcji stacji AMC powrócą między innymi Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Callan McAuliffe, Eleanor Matsuura, Cooper Andrews, Nadia Hilker, Cailey Fleming, Cassady McClincy i Lauren Ridloff. Pierwszy odcinek ostatniego sezonu "The Walking Dead" trafi na antenę AMC już 22 sierpnia 2021 roku. Zakończenie serialu nastąpi jednak dopiero w roku 2022, kiedy zadebiutują druga i trzecia część finałowego sezonu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Collider/YouTube