Zamknij

"The Walking Dead" w nowej zapowiedzi nadchodzących odcinków. Jest spojrzenie na żonę Negana!

13.01.2021 15:49
"The Walking Dead" w nowej zapowiedzi nadchodzących odcinków. Jest spojrzenie na żonę Negana!
fot. DARKWOODS PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

"The Walking Dead" już wkrótce powróci z dodatkowymi odcinkami 10. sezonu. W jednym z nich poznamy żonę Negana, Lucille. Zobaczcie kolejną zapowiedź i nowe zdjęcia.

"The Walking Dead" doczeka się jeszcze 11. sezonu, ale zanim to nastąpi, czekają nas dodatkowe epizody minionej serii. Wybuch pandemii koronawirusa przyczynił się do tego, że zdjęcia do 10. sezonu przerwano, a finał wyemitowano z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Twórcy zdecydowali się przy tym, że stworzą aż 6 dodatkowych odcinków, które ujrzymy już pod koniec lutego. W sieci zadebiutowała właśnie nowa zapowiedź, a także porcja zdjęć. Na jednym z nich widzimy Lucille - zmarłą żonę Negana. 

"The Walking Dead" - nowa zapowiedź i zdjęcia 

Nowa zapowiedź kolejnych odcinków "The Walking Dead" prezentuje się następująco:

Każdy z sześciu dodatkowych odcinków 10. sezonu "The Walking Dead" przybliży nam osobiste historie poszczególnych bohaterów. Wśród nich znajdą się Maggie, Daryl, Carol oraz Negan. Niegdyś główny antagonista, dziś sprzymierzeniec "naszych" jest obecnie jedną z najbardziej lubianych postaci, a fani "The Walking Dead" od dawna chcieli bliżej poznać jego losy.

Twórcy postanowili spełnić to życzenie i tak oto czeka nas godzinny epizod traktujący o tym, jak narodził się Negan, którego poznaliśmy w 6. sezonie "The Walking Dead". Na ekranie zawita również jego żona Lucille, która zmarła w chwili wybuchu pandemii zombie. 

Zobacz także

"The Walking Dead" - kiedy premiera nowych odcinków?

Premiera dodatkowych odcinków 10. sezonu "The Walking Dead" odbędzie się 28 lutego 2021 roku. W rolach głównych powrócą Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Seth Gilliam, Ross Marquand, Josh McDermitt oraz Jeffrey Dean Morgan. Do obsady dołączyli Okea Eme-Akwari i Robert Patrick, którzy wcielą się w bohaterów o imionach Elijah oraz Mays.

Zobacz także