Zamknij

The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki 10. sezonu

Roksana Orlicka
15.01.2020 11:16
The Walking Dead wiemy kiedy pojawią się nowe odcinki
fot. Instagram/thewalkingdead

"The Walking Dead" to serial, który opowiada o świecie po apokalipsie zombie. Jest on adaptacją komiksu o takim samym tytule. "The Walking Dead" jest emitowane od 2010 roku i wciąż cieszy się popularnością. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki drugiej części 10. sezonu serialu "The Walking Dead". Szczegóły poniżej.

"The Walking Dead" druga część 10. sezonu w lutym na FOX"The Walking Dead" to serial, który widzowie śledzą z zapałem. Przedstawia on życie bohaterów po apokalipsie. Codziennie muszą stawiać czoło niebezpieczeństwu i radzić sobie z żądnymi krwi zombie. Wiemy, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki serialu "The Walking Dead" i kiedy będzie można go oglądać.

The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawi się druga część 10. sezonu

Serial "The Walking Dead" jest emitowany od dziesięciu lat. Przez ten czas zmieniła się niemal cała obsada, a widzowie śledzili nowe, zaskakujące wątki. Dużo mówiło się o tym, że serial nie trzyma już tego poziomu, co na początku. Jednak w pierwszej części 10. sezonu "The Walking Dead" pojawiło się wiele nowych postaci i akcji. Fani produkcji o krwiożerczych zombie nie mogą się doczekać kontynuacji.

Wiadomo, że druga część 10. sezonu "The Walking Dead" zostanie wyemitowana w lutym. Premiera odbędzie się 24 lutego o godzinie 22.00 na FOX. Nowe odcinki mają odpowiedzieć na pytania, co dalej z Lydią i czy bohaterowie dadzą sobie radę ze śmiertelnymi pułapkami Alfy.

Dla przypomnienia - w ostatnim odcinku przed przerwą Carol (Melissa McBride), Daryl (Norman Reedus) i Aaron (Ross Marquand) wpadli w pułapkę Alfy (Samantha Morton) i zostali otoczeni przez Szeptaczy.

Zobacz także: Stranger Things: Nowy sezon będzie kręcony tam, gdzie "Czarnobyl"

Zagłosuj

Obejrzysz nowe odcinki "The Walking Dead"?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO