Zamknij

Naomi Watts i Bobby Cannavale gwiazdami nowego serialu Netflixa od twórcy "Ratched"

15.06.2021 16:41
Naomi Watts i Bobby Cannavale gwiazdami nowego serialu Netflixa od twórcy "Ratched"
fot. Rex Features/East News; ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Netflix kontynuuje współpracę z Ryanem Murphym. Ich kolejnym wspólnym projektem będzie serial z Naomi Watts i Bobbym Cannavalem w rolach głównych. Co już wiemy o "The Watcher"?

"The Watcher" będzie kolejnym, po "Ratched" i "Hollywood", owocem współpracy NetflixaRyanem Murphym. Tym razem twórca "American Horror Story" stworzy dla platformy opowieść o prześladowcy. Szczegóły poniżej.

Zobacz także

"The Watcher" - Naomi Watts i Bobby Cannavale gwiazdami nowego serialu Netflixa

Serwis Deadline podał do wiadomości, że w głównych rolach serialu "The Watcher" zobaczymy Naomi Watts ("21 gramów", "Mulholland Drive", "The Ring") i Bobby'ego Cannavale'a ("Zakazane imperium", "Irlandczyk"). Popularni aktorzy zagrają małżeństwo, które planuje przeprowadzkę do wymarzonego domu. Na ich drodze staje jednak tytułowy obserwator, który wysyła im listy z pogróżkami.

Całość ma przywodzić na myśl osławiony pierwszy sezon "American Horror Story", który traktował o przerażającym domu morderstw. Fabuła "The Watcher" inspirowana jest autentyczną historią domu z New Jersey powstałego w 1905 roku, który pewna para zakupiła w 2014 roku. Zakochani szybko jednak opuścili posiadłość, po serii pogróżek od tajemniczego prześladowcy, który zapewniał, że obserwuje dom od dziesięcioleci. Jego tożsamość po dziś dzień pozostaje tajemnicą.

Producentami wykonawczymi są Ryan Murphy i Ian Brennan, z którym Murphy współpracował przy wielu swoich poprzednich produkcjach: "Glee", "Hollywood" i "The Politician". Filmowcy pracują obecnie również nad "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" - serialu, który przybliży nam losy jednego z najbardziej osławionych seryjnych morderców w dziejach USA.

Zobacz także

Role producentów wykonawczych pełnią również Eric Newman ("Narcos"), Bryan Unkeless, Henry Joost i Ariel Schulman ("Catfish"). Serial "The Watcher" liczył będzie siedem godzinnych odcinków. Przewidywana data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jednak, że zdjęcia ruszą jesienią tego roku

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com