Zamknij

To wiem na pewno: serial z Markiem Ruffalo. O czym jest i gdzie można go zobaczyć?

Roksana Orlicka
11.05.2020 13:17
Serial To wiem na pewno HBO
fot. Instagram/@hbopolska

"To wiem na pewno" to nowy serial, który wywołał niemałe poruszenie. Krytycy uważają, że jest niezwykle wzruszający. Podpowiadamy, gdzie można go obejrzeć oraz zdradzamy, o czym opowiada.

To wiem na pewno: serial z Markiem Ruffalo wywołał niemałe poruszenie. Jest to najnowsza produkcja HBO, w której wspomniany aktor występuje w podwójnej roli. Niektóre seriale pozostają z nami na dłużej - wywołują emocje, skłaniają do przemyśleń i tak jest w przypadku "To wiem na pewno".

O czym opowiada serial i czy można już zobaczyć wszystkie odcinki? I kto w nim występuje? Zdradzamy poniżej wszystkie szczegóły związane z serialem "To wiem na pewno", który można zobaczyć na HBO i HBO GO.

Zobacz także: HBO: nowości na maj 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie

To wiem na pewno: nowy serial HBO z Markiem Ruffalo

Serial "To wiem na pewno" to produkcja Dereka Cianfrance'a (m.in. "Blue Valentine") z udziałem Marka Ruffalo spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów. Historia przedstawia życie braci bliźniaków - w obu rolach można zobaczyć Marka Ruffalo. Dominick i Thomas są ze sobą bardzo związani. Do tego stopnia, że Dominick poświęca swoje życie dla opieki nad słabszym i chorym bratem.

Akcja serialu rozgrywa się na początku lat 90. Fabuła jest oparta na bestsellerowej książce Wally'ego Lamba. Całość składa się z sześciu odcinków. Kolejny będzie miał premierę 18 maja 2020 roku na HBO GO.

W serialu "To wiem na pewno" występują: Mark Ruffalo, Melissa Leo, Rosie O’Donnel, Archie Panjabi, Imogen Poots, John Procaccino, Rob Huebel, Philip Ettinger, Aisling Franciosi, Michael Greyeyes, Guillermo Diaz, Marcello Fonte, Bruce Greenwood, Brian Goodman, Juliette Lewis, Kathryn Hahn

Poniżej można zobaczyć zapowiedź serialu "To wiem na pewno":

Korzystasz z HBO i HBO GO? To musisz wiedzieć:

RadioZET.pl/RO