Zamknij

Tomasz Sekielski stworzy serial, w którym pokaże własną walkę o życie

Roksana Orlicka
04.05.2020 14:49
Tomasz Sekielski zapowiada serial dokumentalny
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Sekielski stworzy serial, w którym przedstawi swoją walkę o życie. Będzie on nosić tytuł "12 wyznań Sekielskiego". W serialu zobaczymy zmagania dziennikarza z nadwagą.

Tomasz Sekielski stworzy serial, w którym pokaże własną walkę o życie. To produkcja przedstawiająca jego zmagania z utratą wagi. Dowiemy się, jak wyglądał ten proces. Autor chciałby, żeby jego historia była inspiracją dla innych, by dbać o zdrowie.

Zobacz także: Tomasz Sekielski schudł 50 kg. Żona wspomina: "Bałam się o jego życie"

12 wyzwań Sekielskiego: Tomasz Sekielski zapowiada serial dokumentalny

Tomasz Sekielski ujawnił, że niedługo na jego kanale na YouTube pojawi się serial dokumentalny "12 wyzwań Sekielskiego". Dziennikarz wyznał, że produkcja przedstawi jego zmagania z wagą, a także walkę o zdrowie i życie. 

W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu - zapowiada Sekielski.

Dziennikarz chce w ten sposób promować zdrowy tryb życia i być inspiracją dla osób, które walczą ze zbędnymi kilogramami. Przypominamy, że Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszania żołądka. W wyniku ciężkiej pracy udało mu się zrzucić ponad 50 kilogramów.

Jak podaje gazeta.pl, premierowy odcinek ma trwać około 20-25 minut. Nie podano konkretnej daty premiery, dlatego warto śledzić wpisy Tomasza Sekielskiego w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Hejter: film Jana Komasy nagrodzony na prestiżowym festiwalu. To pierwszy raz w historii

Zagłosuj

Obejrzysz serial o zmaganiach Sekielskiego z wagą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Kultura.gazeta.pl/RO