Zamknij

Tomasz Stockinger wraca na plan "Klanu": "Pod koniec czerwca zaczynam"

23.06.2020 20:25
Tomasz Stockinger wraca na plan "Klanu": Pod koniec czerwca zaczynam"
fot. Piotr Fotek/ Reporter East News

Tomasz Stockinger wraca do pracy. 65-letni aktor po operacji serca wraca na plan zdjęciowy "Klanu". "Pod koniec czerwca zaczynam" - powiedział Tomasz Stockinger w rozmowie z "Faktem".

Tomasz Stockinger wraca do "Klanu". Zacznie zdjęcia pod koniec czerwca

Tomasz Stockinger wraca do zdrowia i do pracy. Serialowy Paweł pod koniec czerwca wraca na plan "Klanu". Ze względu na problemy z sercem i operację aktor zniknął z serialu jesienią zeszłego roku. Stockinger nie kryje radości, że znów będzie mógł pracować i spotkać się z kolegami z serialu.

"Na początku będę przychodził na pół dnia, żeby sprawdzić swoją kondycję. Może być ciężko, ale ja z tymi ludźmi spędziłem 23 lata i to jest moja rodzina. Więc mnie do nich ciągnie. Na planie będę mógł też zapomnieć o wszystkim, co zaprząta głowę. Jak polityka i pandemia" - mówi w rozmowie z "Faktem".

EN_01390606_1155
fot. Jan Bielecki/ East News

Tomasz Stockinger nie dostaje ról na dużym ekranie przez "Klan"?

Tomasz Stockinger zdaje sobie sprawę, że przez wiele lat pracy w "Klanie" został zaszufladkowany, czego konsekwencją jest jego nieobecność na dużym ekranie, w kinie artystycznym.

"W życiu, również zawodowym, nie można mieć wszystkiego. Nie można intensywnie grać w serialu i równocześnie mieć pretensje do świata, że nie dostaje się głównych ról w kinie. Ja zdecydowałem się na „Klan” i wiem, że płacę cenę w postaci izolacji od kina bardziej artystycznego, wielkoekranowego. Wiem, że reżyserzy patrzą na mnie nie jak na Stockingera, ale jak na Pawła Lubicza" - mówił aktor jakiś czas temu w rozmowie z "Twoje imperium".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl