Zamknij

„Trzy metry nad niebem“ – nowy zwiastun i data premiery włoskiego hitu Netflixa [WIDEO]

04.05.2021 12:13
Summertime - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Trzy metry nad niebem“ to popularny włoski serial Netflixa, bazujący na powieściach Federico Mocci. Właśnie ogłoszono datę premiery 2. serii i zaprezentowano zwiastun pełen nowych scen. Co już wiemy o nowych odcinkach?

„Trzy metry nad niebem” (ang. „Summertime”) to popularny włoski serial Netflixa, luźno bazujący na serii powieści autorstwa Federico Mocci. Produkcja opowiada o wakacyjnym romansie dwójki ludzi, którzy spotkali się latem w kurorcie nad Adriatykiem. W nowych odcinkach ich uczucie zostanie wystawione na kolejną próbę. Na pewno zrobi się gorąco, nie tylko od pięknego włoskiego słońca. 

„Trzy metry nad niebem” – 2. sezon – zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun 2. sezonu popularnego serialu. Materiał, pełen świeżych scen, prezentuje się następująco:

„Trzy metry nad niebem” – 2. sezon – obsada i ekipa

W 2. sezonie powrócą ulubieńcy publiczności. Dołączą do nich jednak także nowi członkowie obsady, a ich bohaterowie mogą nieźle namieszać w życiu zgranej ekipy. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Coco Rebecca Edogamhe, Ludovico Tersigni, Andrea Lattanzi, Amanda Campana, Giovanni Maini, Alicia Ann Edogamhe jako Blue oraz Mario Sgueglia. 

W nowych odcinkach powróci też ekipa odpowiedzialna za sukces premierowej serii. Reżyserami są: Marta Savina i Francesco Lagi, a autorami scenariusza: Lagi Audenino, Enrico Audenino, Daniela Gambaro, Luca Giordano i Vanessa Picciarelli.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Trzy metry nad niebem” – 2. sezon – kiedy premiera?

2. sezon serialu zawita na Netflix już 3 czerwca.

Czytaj także: Netflix kasuje kolejny popularny serial. "Upadek Królestwa" nie powróci z następnym sezonem