Zamknij

Popularne seriale ponownie znikają z TVP. Jak długa będzie przerwa?

20.07.2021 14:29
Elif i Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Seriale przyciągają przed ekrany wielu widzów. Niebawem znikną jednak z anteny Telewizji Polskiej. Jaki jest tego powód i kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Tureckie seriale ponownie znikają z TVP. To zła wiadomość dla wszystkich miłośników produkcji znad Bosforu. W Telewizji Polskiej możemy oglądać obecnie trzy tureckie seriale - "Przysięgę", "Elif" i "Promyka miłości". Dwa tytuły już niedługo znikną na jakiś czas z ramówki stacji. Wszystkiemu winne jest wielkie wydarzenie sportowe, jakim są Igrzyska Olimpijskie. Kiedy seriale wrócą do Telewizji Polskiej i jak długa będzie przerwa?

Zobacz także:  "Przysięga" - długa przerwa w emisji. Kiedy nowe odcinki w TVP?

Tureckie seriale ponownie znikają z TVP. Nie zobaczymy już "Elif" i "Przysięgi"

Tureckie seriale ponownie znikną z anteny Telewizji Polskiej. Nie jest to łatwy czas dla fanów tych produkcji. Przypominamy, że na początku czerwca zawieszono emisję seriali z powodu rozgrywek Euro 2020, czyli Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Seriale wróciły na początku lipca, jednak niedługo ponownie zostaną zdjęte z ramówki. Tym razem, by ustąpić miejsca transmisjom z Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Zmiany dotyczą przede wszystkim kultowego już serialu "Elif" o losach niezwykłej dziewczynki oraz "Przysięgi" opowiadającej o życiu bezkompromisowego Emira i jego przyjaciół. Oba seriale zostaną wyemitowane ostatni raz przed przerwą w piątek, 23 lipca 2021 roku.

Przerwa od tureckich seriali w TVP. Kiedy wróci "Elif" i "Przysięga"?

Seriale "Przysięga" i "Elif" wrócą na antenę Telewizji Polskiej najprawdopodobniej w poniedziałek, 9 sierpnia 2021 roku. Nie jest to jednak jeszcze oficjalna data, a przewidywany koniec Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Mamy dobrą wiadomość dla fanów "Promyka nadziei", czyli innego tureckiego tytułu, pozostaje on w ramówce bez zmian, czyli będzie emitowany od poniedziałku do piątku po godzinie 17.00 na TVP2.

Zobacz także:  "Kozacka miłość" - odcinek 144 - STRESZCZENIE. Marysia jest śmiertelnie chora [21.07]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl