Zamknij

"Turner i Hooch": kultowa komedia powraca w zwiastunie nowej wersji! [WIDEO]

24.06.2021 10:11
"Turner i Hooch": kultowa komedia powraca w zwiastunie nowej wersji! [WIDEO]
fot. Mary Evans Picture Library/ East News (zdjęcie poglądowe)

"Turner i Hooch" powracają, a przynajmniej w pewnym sensie. Słynna komedia doczekała się serialowej wersji od Disney +, a w sieci zadebiutował właśnie pełny zwiastun. Znamy też datę premiery!

"Turner i Hooch" to kultowa komedia z Tomem Hanksem w roli detektywa, który usiłuje rozwiązać zagadkę morderstwa. Sęk w tym, że jedynym świadkiem jest śliniący się czworonóg imieniem Hooch. Ten tragi-komiczny splot wydarzeń daje początek więzi, która przeradza się w najpiękniejszą przyjaźń. Teraz platforma Disney + postanowiła udowodnić, że historia lubi się powtarzać. 

"Turner i Hooch" - zwiastun nowej wersji kultowej komedii

Minęły trzy dekady, a znany z pierwszej odsłony Scott Turner zniknął z obrazka. Jego miejsce zajmuje ukochany syn, któremu bohater oryginału postanowił sprawić nie lada prezent - własnego Hoocha. Problem polega jednak na tym, że Scott Junior jest początkującym i chcącym się wykazać detektywem, a na dodatek nie ma zielonego pojęcia o zajmowaniu się psem. Hooch II nie ułatwia zaś sprawy z miejsca demolując mu mieszkanie.

Czy ta trudna relacja również przerodzi się w coś niesamowitego? Tego możemy być pewni. W roli głównej wystąpił Josh Peck, a na ekranie towarzyszyć mu będą Vanessa Lengies, Carra Patterson, Brandon Jay McLaren, Anthony Ruivivar, Lyndsy Fonseca, Becca Tobin oraz Jeremy Maguire.

"Turner i Hooch" - kiedy premiera na Disney +?

Twórcą serialu jest Matt Nix, który napisał również scenariusz i pełnił funkcję producenta wykonawczego, wraz z Michaelem Horowitzem, Robertem Duncanem McNeillem, Mary VioląMcG (który wyreżyserował też odcinek pilotażowy).

"Turner i Hooch" złoży się z 12 odcinków i zadebiutuje już 21 lipca 2021 roku na platformie Disney + (która wciąż nie jest dostępna w Polsce).

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com