Zamknij

Gwiazda serialu „Gra o tron” w nowej produkcji HBO. Jest zwiastun „Two Weeks To Live”

29.10.2020 16:52
Maise Williams, HBO, Gra o tron
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Maise Williams, która w serialu „Gra o tron” wcielała się w rolę Aryi Stark, zagrała główną rolę w nowym serialu HBO. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun „Two Weeks To Live”. Co już wiemy o produkcji?

Gra o tron”, emitowana przez HBO w latach 2011-2019, była przeogromnym sukcesem dla stacji i uczyniła gwiazdy ze wszystkich członków swojej obsady, w szczególności młodych, nieznanych wcześniej aktorów. 

Jedną z takich gwiazd jest Maise Williams, brytyjska aktorka z Bristolu. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać ją w takich filmach jak: „Nowi mutanci”, „Kiedy się pojawiłaś”, czy „iBoy”. Teraz aktorka wróciła do świata telewizji. Właśnie światło dzienne ujrzał zwiastun serialu „Two Weeks To Live” platformy streamingowej HBO Max.

Zobacz także

„Two Weeks to Live” – o czym opowiada nowy serial z Maise Williams?

Sześcioodcinkowy miniserial, wyprodukowany dla platformy  HBO Max „Two Weeks to Live” to historia Kim Noakes, która, niczym Kimmy Schmidt z popularnego serialu Netfliksa, uciekła z podziemnego schronu, w którym kryła się przez lata wraz z matką, wierzącą w nagłe nadejście globalnej katastrofy. Teraz dziewczyna postanawia w dwa tygodnie, które zostały jej do Armageddonu wytropić ludzi, którzy jak sądzi zabili jej ojca. Nastolatka jest przygotowana na każdą ewentualność i nie zawaha się przed niczym, by sprawiedliwości stało się zadość.

Maise Williams niczym brutalna Kimmy Schmidt – zobacz zwiastun „Two Weeks to Live”

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji, zapowiadający prawdziwą jazdę bez trzymanki dla samych bohaterek i bohaterów, jak i samych widzów produkcji. Materiał prezentuje się następująco:

„Two Weeks to Live” – obsada i ekipa

W obsadzie serialu stworzonego przez Gaby Hull (seriale „Oszustka” i „We Hunt Together”), oprócz Maise Williams, zobaczymy także znaną z „Fleabag” Sian Clifford, czy Taheena Modaka i Mawaan Rizwan w rolach niebezpiecznych braci.

„Two Weeks to Live” – kiedy premiera?

Premiera serialu na amerykańskiej platformie HBO Max odbędzie się już 5 listopada. Produkcja dostępna jest także na brytyjskim kanale Sky One. W tej chwili nie wiadomo, kiedy dokładnie serial zadebiutuje w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę ile produkcji z repertuaru HBO Max trafia na platformę HBO GO, możemy zakładać, że nastąpi to prędzej niż później

Czytaj także: „The Crown“ ­­– finałowy zwiastun 4. sezonu z mnóstwem nowych scen.