Zamknij

Twórcy serialu "Byle do dzwonka" musieli przeprosić Selenę Gomez. O co poszło?

01.12.2020 14:16
Byle do dzwonka - producenci przeprosili Selenę Gomez
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Producenci nowej wersji "Byle do dzwonka" wystosowali oficjalne przeprosiny w stronę Seleny Gomez. Czym ją obrazili i jak zareagowała na to aktorka? Przedstawiamy szczegóły.

Twórcy "Byle do dzwonka" obrazili Selenę Gomez. Stacja NBC Universal wystosowała oświadczenie, w którym przeproszono znaną aktorkę i piosenkarkę. Internauci są jednak oburzeni. O co właściwie poszło? Szczegóły poniżej. 

"Byle do dzwonka" - producenci przeprosili Selenę Gomez

W jednym z ostatnich odcinków nowej wersji "Byle do dzwonka" (popularnego serialu młodzieżowego), pojawiło się odniesienie do Seleny Gomez. A konkretniej - przeszczepu nerki, któremu gwiazda poddała się kilka lat temu. W sieci zawrzało. Na twórców "Byle do dzwonka" spadł grom krytyki. Zarzucano im przede wszystkim brak taktu oraz naśmiewanie się z choroby Seleny Gomez.

Zobacz także

Na reakcję producentów nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele NBC Universal opublikowali oświadczenie, w którym przeprosili aktorkę i zaoferowali zadośćuczynienie

Przepraszamy. Naśmiewanie się z choroby Seleny nigdy nie było naszą intencją. Skontaktowaliśmy się z jej agentem i wpłacimy datek na rzecz jej organizacji charytatywnej, The Selena Gomez Fund for Lupus Research at USC.

NBC Universal

W 2017 roku Selena Gomez wyznała, że przeszła przeszczep nerki. Narząd oddała jej przyjaciółka, Francia Raisa. Teraz kobieta zabrała głos w sprawie. 

Doceniam przeprosiny, ale nie zapominajmy o wszystkich osobach, które poczuły się przez to urażone lub odrzucone. 

Francia Raisa

Zobacz także