Zamknij

„Ty“ – gwiazda serii „Underworld“ w 3. sezonie popularnego serialu Netfliksa "You"

22.10.2020 16:31
„Ty“ – gwiazda serii „Underworld“ w 3. sezonie popularnego serialu Netfliksa "You"
fot. Everett Collection/East News

„Ty“ – obsada 3. sezonu nabiera rumieńców. Właśnie ogłoszono angaż kolejnej gwiazdy filmowej. Co już wiemy o nowej serii „You”?

Ty ” (org. „You”) to popularny serial platformy streamingowej Netflix, bazujący na serii książek Caroline Kepnes. Serial opowiada o młodym mężczyźnie, który przejawia tendencje psychopatyczne i prześladowcze, ukrywając je jednak pod osłoną urokliwego, oczytanego chłopaka.

Produkcja w intrygujący sposób pokazuje jego relacje z kobietami.  Czyniąc z Joe (znany z „ Plotkary” Penn Badgley) narratora opowieści, możemy oglądać jego poczynania z innej, zaskakującej perspektywy. Wydaje się, że właśnie w tym nietypowym spojrzeniu tkwi siła produkcji i fakt, że jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji oryginalnych platformy.

Zobacz także

„Ty” – sezon 3 – gwiazda „Underworld” dołącza do obsady

Kilka dni temu informowaliśmy, że Netflix podzielił się informacjami o nowych członkach obsady. Dzisiaj do aktorskiego duetu dołącza kolejna gwiada. Tym razem jest to Scott Speedman, najlepiej znany ze swoich ról w filmowej serii „Underworld”, gdzie grał u boku Kate Beckinsale.  Speedman znany jest także z roli w serialu „Królestwo zwierząt”, czy horroru „Nieznajomi”.

Jak podaje amerykański portal Deadline, aktor wcieli się w „You” w postać Matthew, szefa firmy, odnoszącej sukcesy. Matthew jest mężęm i ojcem, który posiada problemy z komunikowaniem swoich emocji. Z pozoru wycofany, jego styl zachowania ukrywa prawdziwą „studnię uczuć, która kryje się pod powierzchnią”.

„Ty” – sezon 3 – obsada i ekipa

Głównymi scenarzystami 3. sezonu pozostaje duet twórczy Sera Gamble i Greg Berlanti. W obsadzie ponownie pojawi się Penn Badgley i Victoria Pedretti.

Scott Speedman dołączy natomiast do Travis Van Winkle i Shality Grant, których angaż ogłoszono kilka dni temu.

„Ty” – sezon 3 – kiedy premiera?

Zdjęcia do 3. sezonu mają ruszyć, gdy twórcy znajdą odpowiedni sposób dostosowania się do nowych wymogów sanitarnych. Wydaje się więc, że 3. seria zawita na platformie Netflix nie wcześniej niż jesienią 2021.

Czytaj także:  Netflix kasuje kolejny serial po jednym sezonie. Tym razem ten z dwukrotną laureatką Oscara.