Zamknij

„Ty“ ­Netfliksa dodało nowych członków obsady. Z kim zmierzy się Joe w 3. sezonie hitu Netfliksa?

16.10.2020 15:48
„Ty“ ­Netfliksa dodało nowych członków obsady. Z kim zmierzy się Joe w 3. sezonie hitu Netfliksa?
fot. materiały prasowe Netflix

„Ty“ to niezwykle popularny serial Nefliksa, opowiadający o młodym psychopacie, który bawi się w zaskakującą grę w kotka i myszkę ze swoimi ofiarami. Właśnie ogłoszono angaż nowych aktorów 3. serii. Co jeszcze wiadomo o kontynuacji hitowego serialu?

Ty” (org. „You”) to serial Netfliksa, będący adaptacją książek Caroline Kepnes „Ty” i „Ukyte ciała”. Jest to historia pracownika księgarni, który zakochuje się w jednej z nowych klientek placówki. Sęk tkwi w tym, że Joe odczuwa miłość w sposób szczególny, władczy i zaborczy, dlatego niemal od razu zaczyna potajemnie obserwować dziewczynę.

Serial cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników Netfliksa, a swego czasu trafił też na listę najchętniej oglądanych produkcji, dostępnych na platformie, właśnie dlatego że pozwala widzowi spojrzeć na to, jak dział umysł prześladowcy, kogoś kto tylko czyha, by złamać nasze bariery i zbliżyć się do nas w niezdrowy sposób.

Sezon 3. został ogłoszony niedługo po premierze serii nr 2 i będzie to adaptacja 3. tomu książkowego cyklu Kepnes. Powieść nie ukazała się jeszcze na rynku, więc przyszłość bohaterów stanowi dla wszystkich tajemnicę. Teraz włodarze Netfliksa uchylili rąbka tej tajemnicy, prezentują dwójkę nowych aktorów, którzy pojawią się w 3. sezonie hitu.

Zobacz także

„Ty“ – sezon 3 – nowi członkowie obsady

Netflix właśnie ogłosił angaż dwójki aktorów, którzy wystąpią u boku Penna Badgleya i znanej także z „Nawiedzonego dwodu w Bly” Victoria Pedretti w 3. sezonie serialu.

Są to Shalita Grant, znana z udziału w serialu „NCIS: Nowy Orlean”, czy filmie „Search Party” oraz Travis Van Winkle, którego mogliśmy oglądać w serialach „Doktor Hart”, czy „Instintc”.

Wedle informacji, które pojawiły się właśnie w mediach społecznościowych Netfliksa Grant wcieli się w Sherry, „mamo-influencerkę”, która sprawia wrażenie słodkiej, niewinnej kobiety, która z radością przyjmie Love do swojego kręgu znajomych, by w rzeczywistości okazać się prawdziwą jędzą, która wykorzystuje ludzi do własnych celów. Van Winkle zagra natomiast Cary’ego, bogatego sąsiada pary, który również zaprosi Joe do wstąpienia do „wewnętrznego kręgu” najbliższych znajomych.

Gdy dodamy do tego, że sezon drugi zakończył się w dość zaskakujący sposób, a bohaterowie zorientowali się, że ich relacja nie jest tym, czym wydawała się na początku, możemy zauważyć, że Joe i Love trafili niemal na prawdziwą Wisteria Lane, czyli ulicę ze słynnego serialu „Gotowe na wszystko”.

„Ty” – sezon 3 – kiedy premiera?

W tym momencie nie wiadomo, kiedy dokładnie 3. sezon trafi na platformę Netflix. Najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w 2021 roku, choć raczej bliżej końca roku niż jego początku.

Czytaj także: „Emily w Paryżu” spotyka „Parasite” – pokochasz to konto na Instagramie.