Zamknij

Na Wspólnej: Uczestnik "Big Brothera" zagra w serialu. Widzowie: "My go nie chcemy"

Patrycja Chudolińska
14.01.2020 15:46
Łukasz Darłak
fot. Piotr Molecki/East News

Łukasz Darłak, uczestnik "Big Brothera" rozpoczyna poważną przygodę z aktorstwem. Celebryta zagrał już w produkcji "19 plus". Teraz ma pojawić się w dużym polskim serialu. Większość widzów nie jest jednak z tego zadowolona.

Łukasz Darłak zagra w "Na Wspólnej"

Łukasz Darłak, znany widzom telewizyjnym z uczestnictwa w programie "Big Brother", coraz częściej angażuje się w nowe projekty. Celebryta zaczął od paradokumentalnego serialu "19 plus". Teraz jednak postawił na bardziej poważną produkcję. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w "Na Wspólnej".

- Cześć, niespodzianka, z tej strony Łukasz, znacie mnie z serialu "19 plus" i "Big Brothera". Od nowego roku będę wcielał się w postać Davida w serialu "Na Wspólnej". Będzie bardzo dużo emocji, nie może was zabraknąć - zdradził Łukasz Darłak w krótkim nagraniu opublikowanym na Instagramie.

26-latek wcieli się w postać Davida, pracownika korporacji. Nie wszyscy widzowie są jednak zadowoleni z pojawienia się nowego bohatera.

Widzowie "Na Wspólnej" nie chcą nowego aktora

Fani serialu "Na Wspólnej" wyrazili swoje niezadowolenie tym, że do obsady dołączy tak mało doświadczony aktor. Negatywnymi opiniami podzielili się m.in. w komentarzach na profilu instagramowym produkcji.

- Marny z niego aktor. Takie moje zdanie.

- Brakuje aktorów z wykształceniem kierunkowym?!

- Oby to był tylko epizod i żeby nie rozbudowali jego roli.

- Tragedia!

- Mam nadzieję, że długo nie zabawi.

- Wrócę do oglądania jak ten ktoś przestanie się tam pojawiać...

- My go nie chcemy! Radzę przemyśleć. Bez komentarza - można przeczytać pod postem.

A wy co sądzicie? Łukasz nadaje się na aktora serialowego?

Zagłosuj

Oglądasz serial "Na Wspólnej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh