Zamknij

Gwiazdor "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu Netflix. O czym opowie "Uncoupled"?

06.08.2021 09:22
Neil Patrick Harris
fot. Invision/Invision/East News

Neil Patrick Harris zagra główną rolę w serialu Netflix "Uncoupled", za który odpowiedzą twórcy "Emily w Paryżu" i "Współczesnej rodziny". O czym opowie nadchodząca produkcja?

Już niedługo Neil Patrick Harris powróci do świata komedii. Aktor znany z roli Barneya Stinsona z serialu "Jak poznałem waszą matkę", wystąpi w nadchodzącej produkcji platformy Netflix zatytułowanej "Uncoupled". Za komediodramat odpowiedzą twórcy "Emily w Paryżu" i "Współczesnej rodziny".

"Uncoupled": Neil Patrick Harris w komediodramacie LGBT platformy Netflix

Jak podaje Deadline, Netflix przygotowuje serial opowiadający o geju po czterdziestce, który zostaje porzucony przez swojego męża. Główny bohater o imieniu Michael, w którego wcieli się Harris, będzie przekonany, że wiedzie perfekcyjne życie. Wszystko zmieni się jednak, kiedy zostanie bez swojego ukochanego, który postanowi zakończyć związek po 17 latach wspólnego życia. Michael będzie musiał stawić czoła dwóm koszmarom - stracie partnera, którego uważał za swoją bratnią duszę, i sytuacji dojrzałego singla w dużym mieście.

Za "Uncoupled" odpowiedzą twórca i producent "Emily w Paryżu" Darren Star oraz wieloletni producent wykonawczy sitcomu "Współczesna rodzina" Jeffrey Richman. Harris nie tylko wcieli się w tytułową rolę w nowym serialu platformy Netflix, ale również go wyprodukuje. Za tytuł odpowiedzą ponadto MTV Entertainment Studios i Jax Media. Zdjęcia do "Uncoupled" mają ruszyć jeszcze w roku 2021 i odbędą się w Nowym Jorku, gdzie rozgrywać się będzie fabuła serialu.

"Uncoupled" nie będzie pierwszą produkcją Netflix, w której wystąpi Harris. Aktor wcielał się w Harbiego Olafa w adaptacji "Serii niefortunnych zdarzeń" z 2017 roku. Serial doczekał się trzech sezonów. Harris ostatnio wystąpił w długo wyczekiwanym filmie "Matrix 4", który trafi do kin 15 grudnia 2021 roku.

"Uncoupled": kiedy premiera?

Na razie twórcy nie zdradzili, kiedy możemy spodziewać się premiery "Uncoupled". Zdjęcia do produkcji jeszcze nie ruszyły, więc komediodramat trafi na Netflix prawdopodobnie w roku 2022. Nie wyjawiono też pozostałych członków obsady serialu. Fani Neila Patricka Harrisa muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

RadioZET.pl/Deadline