Zamknij

Kultowy serial TVN wraca na antenę? W obsadzie Paweł Wilczak

Maciej Friedrich
02.06.2020 15:12
Usta Usta wrócą na antenę?
fot. Michał WARGIN / East News

"Usta usta", jeden z kultowych seriali TVN, według medialnych doniesień po 10 latach od premiery ma powrócić na antenę stacji. Byłoby to już drugie wielkie wznowienie po "BrzydUli". Czy na małym ekranie ponownie pojawi się Paweł Wilczak?

"BrzydUla" po 10 latach powraca na ekrany, informację o pracach nad nowym sezonem potwierdziła odtwórczyni głównej bohaterki Julia Kamińska. Jednak według medialnych doniesień nie jest to jedyny serial, który postanowiła wskrzesić stacja TVN. Jak poinformował magazyn "Party", jeszcze w czerwcu mają ruszyć prace nad kolejnym hitem, który ponownie ma przykuć widzów do ekranów. Mowa tu o komediowo-obyczajowej produkcji "Usta, usta".

"Usta usta" emitowane były na antenie TVN od marca 2010 do maja 2011 roku. Historia trzech związków oparta była na brytyjskim formacie "Cold feet". Zdaniem tygodnika zaplanowano dalszy ciąż perypetii Adama i Julii oraz ich przyjaciół. Byłaby to 4. seria "Usta usta".

 Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać

Usta usta 4: serial wraca na antenę z Pawłem Wilczakiem w obsadzie?

Według "Party" dopięto większość formalności, a producentom udało się zaangażować do obsady wielu aktorów, którzy stanowili o sukcesie poprzednich sezonów.

- Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu - miała zdradzić magazynowi osoba związana z TVN.

Obsada rzeczywiście mogłaby być przepisem na sukces. W "Usta usta" mogliśmy oglądać plejadę polskich gwiazd na czele z Pawłem Wilczakiem, Magdaleną Różdżką, Magdaleną Popławską czy Sonią Bohosiewicz. W rolach drugoplanowych pojawiały się takie osobistości jak Bożena Dykiel czy Bartłomiej Topa. Widzowie z pewnością chętnie zobaczyliby na małym ekranie Pawła Wilczaka, który w 2020 roku czarował rolą w "Panie T.".

Chcielibyście zobaczyć nowe odcinki "Usta, usta"?

Magdalena Popławska i Sonia Bohosiewicz w rozmowie z RadioZET.pl. O nowym sezonie "Usta usta" oraz pracy na planie w trakcie pandemii koronawirusa

RadioZET.pl/MF