Zamknij

Uzdrowisko - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP2 i o czym jest? [STRESZCZENIE]

20.08.2020 09:12
Uzdrowisko - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP2 i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. SHUTTESRTOCK

Serial "Uzdrowisko" to nowa produkcja TVP2, której premiera zaplanowana została na koniec sierpnia. W rolach głównych wystąpią m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska czy Bartłomiej Piekarski. Szczegółowe informacje na temat obsady serialu "Uzdrowisko" i streszczenie polskiej produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "Uzdrowisko" - OBSADA: kto gra w polskiej produkcji i kim są bohaterowie? O czym jest? Kiedy oglądać kolejne odcinki? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy obsadę serialu "Uzdrowisko" i streszczenie produkcji TVP.

Uzdrowisko - OBSADA: kto gra w serialu TVP2?

Informacje na temat obsady serialu "Uzdrowisko"szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów podobnych produkcji, którzy już nie mogą doczekać się pierwszego odcinka. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. W serialu "Uzdrowisko" występują m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magdalena Waligórska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt, Ewa Florczak, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge, Bartłomiej Piekarski, Michał Chorosiński oraz Anna Dzierża. Ponadto w pierwszym odcinku produkcji wystąpią bohaterki znane szerszej publiczności z udziału w programie "Sanatorium Miłości" - Nina Busk oraz Wiesia Kwiatek.

Sanatorium miłości: Nina i Wiesia wystąpią w nowym programie TVP

Pierwszy odcinek serialu "Uzdrowisko" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Emisja produkcji zaplanowana została na godzinę 19:00 w TVP2. Kolejne odcinki serialu "Uzdrowisko" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o wskazanej powyżej porze. 

Uzdrowisko - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2? [DNI I GODZINY EMISJI]

Serial Uzdrowisko - STRESZCZENIE: o czym jest? [OPIS]

Jak czytamy w streszczeniu serialu "Uzdrowisko" na portalu WirtualneMedia.pl:

"Uzdrowisko" to serial, którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Ich perypetie splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w uzdrowisku to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i doświadczenia nowych emocji.

Poniżej zamieszczamy pierwszy krótki zwiastun serialu "Uzdrowisko".

RadioZET.pl