Zamknij

Uzdrowisko - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2? [DNI I GODZINY EMISJI]

19.08.2020 08:53
Uzdrowisko - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2? [DNI I GODZINY EMISJI]
fot. SHUTTERSTOCK

"Uzdrowisko" to nowy serial, którego premiera zaplanowana została na koniec sierpnia 2020. Odcinki polskiej produkcji emitowane będą w dni powszednie w TVP2. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Uzdrowisko" i kiedy oglądać, można znaleźć poniżej.

Serial "Uzdrowisko" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać kolejne epizody w TVP2? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Uzdrowisko" i kiedy oglądać serial TVP2.

Serial Uzdrowisko - ile ma odcinków?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Uzdrowisko". Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Polska produkcja ma składać się dokładnie z 64 odcinków, a każdy z nich będzie liczyć około 25 minut.

W obsadzie serialu "Uzdrowisko"  znaleźli się m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magdalena Waligórska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt, Ewa Florczak, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge, Bartłomiej Piekarski, Michał Chorosiński oraz Anna Dzierża.

Sanatorium miłości: Nina i Wiesia wystąpią w nowym programie TVP

Uzdrowisko - kiedy oglądać serial w TVP2 i o której? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwszy odcinek serialu "Uzdrowisko" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Emisja produkcji zaplanowana została na godzinę 19:00 w TVP2. Kolejne odcinki serialu "Uzdrowisko" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o wskazanej powyżej porze. 

Uzdrowisko - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP2 i o czym jest? [STRESZCZENIE]

"Uzdrowisko" to serial, którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Ich perypetie splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w uzdrowisku to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i doświadczenia nowych emocji - czytamy w opisie serialu na portalu WirtualneMedia.pl.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy serial "Uzdrowisko"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl