Zamknij

"Valeria": Hiszpański hit Netflixa o seksie i przyjaźni powraca z 2. sezonem [ZWIASTUN]

14.07.2021 15:23
Valeria 2 sezon zwiastun
fot. materiały prasowe Netflix

Valeria powraca! A wraz z nią nowe rozterki, problemy sercowe i oczywiście niezawodne przyjaciółki! Zobacz zwiastun 2. sezonu kolejnego hiszpańskiego hitu Netflixa.

"Valeria" doczekała się wreszcie zwiastuna 2. sezonu, na który czekaliśmy od sierpnia 2020 roku, kiedy Netflix potwierdził kontynuację swojego kolejnego hiszpańskiego hitu. W tytułową rolę wciela się w nim Diana Gómez, która zaliczyła gościnny występ w słynnym "Domu z papieru". Co czeka Valerię w nowych odcinkach? Prezentujemy zwiastun 2. sezonu.

"Valeria": Zwiastun 2. sezonu hiszpańskiego hitu Netflixa o seksie i przyjaźni [WIDEO]

Valeria jest pisarką w kryzysie twórczym i kobietą w kryzysie małżeńskim. Na szczęście są przy niej Carmen, Lola i Nerea — najlepsze przyjaciółki, które wspierają ją w jej przejściach i chętnie dzielą się własnymi przygodami. W 2. sezonie główna bohaterka musi podjąć decyzję, która może przesądzić o jej literackiej przyszłości: czy ukryje się za pseudonimem i w końcu zacznie zarabiać na pisaniu, czy też odrzuci propozycję wydania powieści i będzie w dalszym ciągu pracować na śmieciowych umowach. W międzyczasie w jej życiu miłosnym dochodzi do kolejnych zawirowań. Na szczęście, jej zwariowane przyjaciółki wciąż służą pomocą, choć i one przeżywają swoje małe dramaty. 

"Valeria 2" - Kiedy premiera na Netflix?

"Valeria" to serialowa adaptacja cyklu powieści hiszpańskiej pisarki Elísabet Benavent. Autorka jest też producentką wykonawczą serialu. Reżyseruje Inma Torrente. W 2. sezonie w głównych rolach powrócą Diana Gómez, Silma López, Paula Malia i Teresa Riott, a także Maxi Iglesias, który ponownie wcieli się w rolę Victora, największej bolączki Valerii, oraz Ibrahim Al Shami, który znów męża pisarki.

Premiera 2. sezonu "Valerii" odbędzie się 13 sierpnia 2021 roku. Oczywiście tylko na Netflix.

RadioZET.pl/Netflix