Zamknij

"Virgin River": Netflix przedłuża swój hitowy romans na dwa kolejne sezony

21.09.2021 09:52
Virgin River przedłużone o 2 sezony
fot. "Virgin River" - plakat/materiały prasowe Netflix

"Virgin River" powróci na Netflix z dwoma kolejnymi sezonami. Streamer zdecydował o przedłużeniu serialu opartego na bestsellerowych romansach Robyn Carr.

Fani "Virgin River" mają dziś powody do radości. Okazuje się, że opłacało się poczekać nieco dłużej na ogłoszenie kolejnych odcinków ekranizacji romansów Robyn Carr. Netflix przedłużył serial nie tylko na czwarty, ale też na piąty sezon. 

ZOBACZ TEŻ:  Emmy 2021 rozdane! Netflix zdeklasował konkurencję

"Virgin River": Netflix przedłuża swój hitowy romans na dwa kolejne sezony

Decyzje o hurtowym przedłużaniu seriali na kilka sezonów są zwykle zarezerwowane dla największych hitów Netflixa, ale jak widać "Virgin River" mieści się w tej definicji. Serial o perypetiach Mel Monroe w grudniu 2020 strącił z tronu samą Elżbietę II z "The Crown" w rankingach Nielsena, po czym przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu zestawienia. Szczyty oglądalności osiągnął także w lipcu 2021 roku, kiedy zadebiutował na Netflix z 3. sezonem.

"Virgin River": Hit Netflixa na podstawie bestsellerów Robyn Carr

Serial "Virgin River" swoją popularność zawdzięcza uwielbianemu materiałowi źródłowemu. Cykl romansów Robyn Carr doczekał się bowiem statusu bestsellera New York Timesa na długo przed premierą produkcji Netflixa.

Główną bohaterką serii "Virgin River" jest Mel, która po śmierci męża postanawia przenieść się do małego, tytułowego miasteczka w Kalifornii. Liczy, że spokojne życie wśród życzliwych mieszkańców pomoże jej zapomnieć o tragedii i rozpocząć wszystko od nowa. Niestety urocze miasteczko wita kobietę strugami deszczu, wymarzony domek okazuje się ruderą, zaś miejscowy lekarz nie zamierza z nią współpracować. Mel postanawia wrócić do Los Angeles, ale wkrótce poznaje mężczyznę, który przekona ją do zmiany planów...

VirginRiver_Season3_Episode2_00_37_30_08C
fot. Virgin River/materiały prasowe Netflix

W serialu Netflixa postać Mel Monroe kreuje Alexandra Breckenridge. W jej ukochanego wciela się Martin Henderson. W obsadzie znaleźli się też Colin Lawrence, Lauren Hammersley, Annette O’Toole, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth, Grayson Gurnsey, Sarah Dugdale, Zibby Allen, Chase Petriw i Marco Grazzini. Twórczynią serialu jest Sue Tenney, która znajduje się też w gronie producentów wykonawczych razem z autorką pierwowzoru oraz Christopherem E. Perrym, Romą Roth i Jocelyn Freid. Za produkcję odpowiada Reel World Management. Data premiery 4. sezonu "Virgin River" nie jest jeszcze znana.

RadioZET.pl/Deadline