Zamknij

W głębi lasu: serial Netflixa to polskie "Stranger Things"? Aktorzy zdradzają szczegóły produkcji

13.06.2020 20:34
W głębi lasu aktorzy zdradzili co przypomina im serial Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflix

"W głębi lasu" to kolejny polski serial Netflixa, który w 2 dni wspiął się na szczyt listy najlepiej oglądanych produkcji w tym serwisie streamingowym. W rolach głównych zobaczymy tu Agnieszkę Grochowską i Grzegorza Damięckiego. Aktorzy związani z produkcją, porównują serial do innych dzieł kultury.

W głębi lasu: serial Netflixa to polskie "Stranger Things"? Aktorzy zdradzają szczegóły produkcji. I w ich słowach nie brakuje zachwytu. "W głębi lasu" to kolejny polski serial, która jest dostępna na Netflixie. Tym razem produkcja jest oparta na bestsellerowej książce Harlana Cobena o tym samym tytule. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Grochowską i Grzegorza Damięckiego, jednak w filmie nie zabraknie młodych talentów.

O czym jest serial "W głębi lasu" i jak przedstawiają go aktorzy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: W głębi lasu: Netflix udostępnił pierwszy zwiastun polskiego serialu na podstawie książki Cobena 

W głębi lasu: serial Netflixa to polskie "Stranger Things"? Aktorzy zdradzają szczegóły produkcji

"W głębi lasu" pojawił się na Netflixie w piątek, 12 czerwca 2020 roku. Jest to opowieść kryminalna, a jej akcja toczy się w dwóch płaszczyznach czasowych. Główny wątek opowiada o strasznym wydarzeniu, które miało miejsce w lesie na obozie letnim. 

Netflix już teraz zachęca widzów do tego, by obejrzeli serial. Zaangażował do tego aktorów, którzy podzielili się swoimi odczuciami na temat serialu. Okazuje się, że produkcja przypomina im zagraniczne hity.

Grzegorz Damięcki przyznał, że jemu serial "W głębi lasu" kojarzy się z filmami Sorrentino. Agnieszka Grochowska przywołała natomiast inny hit Netflixa - brytyjski serial "The End of The F***ing World". Hubert Miłkowski uważa, że produkcja przypomina filmy Wojciecha Smarzowskiego. A odtwórczyni nastoletniej Laury, Wiktoria Filus, uważa, że "W głębi lasu" mogłoby konkurować ze "Stranger Things". Poniżej można zobaczyć cały materiał z aktorami "W głębi lasu".

Serial "W głębi lasu" od piątku, 12 czerwca 2020 jest dostę

AKTUALIZACJA: 

W sobotę 13 czerwca serial "W głębi lasu" był już miejscu pierwszy rankingu najchętniej oglądanych produkcji na polskim Netflixie:

Zrzut ekranu 2020-06-13 o 20.31.29

RadioZET.pl/Netflix Polska