Zamknij

W głębi lasu: Netflix udostępnił pierwszy zwiastun polskiego serialu na podstawie książki Cobena

Roksana Orlicka
13.05.2020 11:26
Pojawił się zwiastun serialu "W głębi lasu" Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflixa

"W głębi lasu" to kolejna polska produkcja Netflixa z Agnieszką Grochowską i Grzegorzem Damięckim. Całość jest oparta na prozie Harlana Cobena. Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun. Można go zobaczyć poniżej.

W głębi lasu: Netflix udostępnił pierwszy zwiastun polskiego serialu na podstawie książki Cobena. Produkcja zapowiada się naprawdę intrygująco. Poznaliśmy już datę premiery, pełną obsadę, a teraz ujawniono pierwszy oficjalny zwiastun. Przypominamy, że to drugi polski serial Netflixa. Wcześniej na platformie pojawiła się produkcja "1983" z Maciejem Musiałem i Zofią Wichłacz w reżyserii Agnieszki Holland.

Drugi polski serial może odnieść międzynarodowy sukces, ponieważ jest oparty na światowym bestsellerze o tym samym tytule autorstwa Harlana Cobena. Czego możemy się spodziewać po serialu "W głębi lasu"? Zdradzamy poniżej i podajemy zwiastun.

Zobacz także: W głębi lasu: pojawiła się zapowiedź i data premiery kolejnego polskiego serialu Netflixa 

W głębi lasu: Netflix udostępnił zwiastun polskiego serialu na postawie książki Cobena

Serial "W głębi lasu" pojawi się na Netflixie 12 czerwca 2020 roku. Fabuła jest oparta na powieści Harlana Cobena. Historia toczy się w dwóch wymiarach czasowych - w 1994 roku oraz w 2019 roku. W serialu poznamy losy warszawskiego prokuratora, który wiele lat temu stracił ukochaną siostrę. Dziewczyna zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiele lat później w tym samym lesie zostają znalezione szczątki. Policja podejrzewa, że ma to związek z historią sprzed lat.

W serialu występują: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Wiktoria Filus, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Dorota Kolak, Piotr Głowacki czy Cezary Pazura. Reżyserami serialu są Leszek Dawid i Bartosz Konopka

Poniżej można zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun serialu "W głębi lasu":

Zobacz także: Przeklęta: Netflix zapowiada nowy serial z Katherine Langford. O czym będzie? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO