Zamknij

W głębi lasu: kim jest Wiktoria Filus, czyli aktorka, która wcieliła się w młodą Laurę?

16.06.2020 14:10
W głębi lasu kim jest Wiktoria Filus która wciela się w młodą Laurę
fot. Materiały prasowe Netflix

"W głębi lasu" to kolejny polski serial Netflixa. Jest on oparty na bestsellerowej książce Harlana Cobena. W serialu pojawili się nieznani wcześniej aktorzy. Sprawdziliśmy, kim jest Wiktoria Filus, czyli Laura.

W głębi lasu: kim jest Wiktoria Filus, czyli aktorka, która wcieliła się w młodą Laurę? "W głębi lasu" to nowy hit Netfixa. Serial jest oparty na bestsellerowej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. W rolach głównych występują Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. W serialu można zobaczyć także wiele młodych talentów, wśród nich jest Wiktoria Filus. Już teraz mówi się  o tym, że serial "W głębi lasu" otworzy jej drzwi do kariery.

Kim jest Wiktoria Filus? Czy ma na swoim koncie jeszcze jakieś role? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: W głębi lasu: serial Netflixa to polskie "Stranger Things"? Aktorzy zdradzają szczegóły produkcji 

W głębi lasu: kim jest Wiktoria Filus, czyli aktorka, która wcieliła się w młodą Laurę?

Wiktoria Filus wciela się w serialu "W głębi lasu" w młodą Laurę. Jej znajomi zaginęli w lesie w dziwnych okolicznościach. Prawda na temat zbrodni wychodzi na jaw po 25 latach od tamtego wydarzenia. Prywatnie Filus ma 26 lat. Produkcja Netflixa nie jest jej pierwszym angażem. 

Widzowie mogli zobaczyć Wiktorię Filus w "Sali Samobójców. Hejter" Jana Komasy, ale także w takich filmach jak "Reakcja łańcuchowa" i "Nic nie ginie". Co więcej, 26-letnia aktorka pojawiła się także w bardziej niszowych produkcjach. Warto wspomnieć, że ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

Wiktoria Filus jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak niewiele wiadomo o jej prywatnym życiu. Serial "W głębi lasu" miał premierę w piątek, 12 czerwca 2020 roku. Jest dostępny na Netflixie.

Zobacz także: Black Mirror: będzie 6. sezon "Czarnego lustra"? Pojawiły się pierwsze informacje 

RadioZET.pl/Teleshow.wp.pl