Zamknij

W głębi lasu: pojawiła się zapowiedź i data premiery kolejnego polskiego serialu Netflixa

Roksana Orlicka
07.05.2020 09:45
W głębi lasu polski serial Netflixa. Pojawiła się zapowiedź
fot. Materiały prasowe Netflix

"W głębi lasu" to kolejna polska produkcja Netflixa. Historia jest oparta na książce Harlana Cobena. Pojawiła się data premiery serialu. Zapowiada się świetne widowisko. Kogo zobaczymy w "W głębi lasu"? Zdradzamy poniżej.

W głębi lasu: pojawiła się zapowiedź i data premiery kolejnego polskiego serialu Netflixa. To dobra wiadomość dla fanów kryminałów. "W głębi lasu" zapowiada się intrygująco. Zdradzamy szczegóły dotyczące fabuły oraz datę premiery.

Zobacz także: „W głębi lasu” – nowy polski serial Netflixa na postawie powieści Cobena

W głębi lasu: data premiery i zapowiedź polskiego serialu Netflixa

"W głębi lasu" to kolejna polska produkcja Netflixa. Historia jest oparta na powieści Harlana Cobena i składa się z sześciu odcinków. Wiadomo już, że pojawią się one na Netflixie 12 czerwca 2020 roku. "W głębi lasu" to kryminał, który może zainteresować nie tylko fanów tego gatunku.

Reżyserami serialu "W głębi lasu" są Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Występują: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damiecki, Hubert Miłkowski, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Dorota Kolak, Cezary Pazura, Piotr Głowacki czy Wiktoria Filus. Akcja serialu toczy się w dwóch wymiarach czasowych - w 1994 roku oraz w 2019 roku. 

"W głębi lasu" to opowieść o losach warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego. Po upływie lat nie potrafi się otrząsnąć po stracie siostry, która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Nagle zostaje odkryte ciało. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął wraz z siostrą prokuratora 25 lat temu. To dopiero początek śledztwa.

Poniżej można zobaczyć pierwszą zapowiedź serialu "W głębi lasu". Na pełen zwiastun trzeba jeszcze poczekać.

Zobacz także: Kierunek: Noc: międzynarodowy serial Netflixa, w którym jedną z głównych ról gra Polak

Zagłosuj

Obejrzysz polski serial Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO