Zamknij

Wataha: Ile ma sezonów i gdzie oglądać popularny serial HBO?

Roksana Orlicka
13.01.2020 11:54
Wataha kiedy nowe odcinki i gdzie oglądać trzy sezony
fot. YouTube/HBO Polska

"Wataha" to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji HBO. Serial angażuje za sprawą wciągającej fabuły, ale przyciąga widzów również dzięki świetnej obsadzie. W styczniu wyemitowano ostatni odcinek 3. sezonu serialu "Wataha". Gdzie można oglądać tę produkcję i czy jest w planach nakręcenie nowych odcinków? Ujawniamy szczegóły. 

Wataha: Ile ma sezonów i gdzie oglądać popularny serial HBO? Trudno o drugi polski serial, który cieszyłby się taką popularnością i dobrą opinią widzów. "Wataha" zadebiutowała na antenie HBO w 2014 roku. Od tego czasu ukazały się trzy sezony. Gdzie można je obejrzeć i czy scenarzyści planują powstanie kolejnych odcinków? Zdradzamy poniżej. 

Wataha: Ile ma sezonów i gdzie oglądać?

"Wataha" to wciągająca historia Wiktora Rebrowa, która toczy się w Bieszczadach. Serial ukazuje trudy pracy strażników granicznych i przedstawia, jak radzą sobie ze światkiem przestępczym i nielegalnymi imigrantami. Co ciekawe, produkcja na tyle zachwyciła widzów, że wyemitowano ją w piętnastu krajach europejskich

Wrażenie robi także obsada serialu. W głównej roli można zobaczyć Leszka Lichotę, partneruje mu Aleksandra Popławska, która wciela się w prokurator Dobosz. Występują także Andrzej Zielińśki, Bartłomiej Topa, Jarosław Boberek czy Piotr Żurawski.

"Wataha" składa się z trzech sezonów, każdy z nich zawiera 6 odcinków. Wszystkie sezony "Watahy" są dostępne na platformie HBO GO, do której można mieć dostęp po wykupieniu pakietu. Na powtórki 3. sezonu serialu "Wataha" można również trafić na antenie HBO. Co ciekawe, Polsat wyemitował 1. sezon serialu "Wataha". Na razie popularna stacja nie podała, czy planuje wyświetlać również kolejne odcinki. 

Zobacz także: Wataha sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które musisz wiedzieć o serialu

Wataha: Czy powstanie 4. sezon serialu HBO?

HBO na razie nie poinformowało, czy powstanie kolejny sezon serialu "Wataha". Jeśli tak, to na nowe odcinki na pewno trzeba będzie jeszcze poczekać. Przypominamy, że każdy kolejny sezon pojawił się po około dwuletniej przerwie

Zagłosuj

Czy powinien powstać kolejny sezon serialu 'Wataha"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Wataha 3 - ile odcinków ma trzeci sezon serialu i kiedy oglądać na HBO?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO