Zamknij

Wataha na HBO. Odcinek 6. sezon 3. Finał sezonu. Gdzie oglądać? [10.01]

Roksana Orlicka
09.01.2020 15:35
Wataha sezon 3 odcinek 6 co się wydarzy
fot. YouTube/ HBO Polska

Szczegóły związane z 6. odcinkiem 3. sezonu serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy w finale 3. sezonu serialu i gdzie można oglądać "Watahę'? Jak potoczą się losy Wiktora Rebrowa? Zdradzamy szczegóły emisji finałowego odcinka 3. sezonu serialu "Wataha".

"Wataha", odcinek 6 sezon 3: Co się wydarzy w finale popularnego serialu HBO? Jak potoczą się losy Wiktora Rebrowa i pozostałych bohaterów? Kiedy można obejrzeć ostatni odcinek 3. sezonu serialu "Wataha" i o której? Podajemy szczegóły związane z 6. odcinkiem 3. sezonu serialu "Wataha".

Wataha 3 sezon odcinek 6: Szczegóły sezonu

Szczegóły związane z 6. odcinkiem 3. sezonu serialu "Wataha" można znaleźć poniżej:

W 3. sezonie serialu "Wataha" ponownie możemy się przekonać, że na granicy nigdy nie jest spokojnie. Pojawia się nowa grupa przestępcza. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow prosi o pomoc prokurator Dobosz. Ona niechętnie wraca w Bieszczady, głównie dlatego, że robi imponującą karierę w Warszawie. Co się wydarzy w ostatnim odcinku 3. sezonu serialu "Wataha"? Przekonamy się już niedługo.

Zobacz także: Wataha sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które musisz wiedzieć o serialu

Wataha 3 sezon odcinek 6

6. odcinek 3. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany w piątek, 10 stycznia 2020 roku o godzinie 20:10 na kanale HBO. Warto wiedzieć, że nowy epizod "Watahy" jest również dostępny na platformie HBO GO, gdzie można również obejrzeć wcześniejsze odcinki i sezony "Watahy".

Zobacz także: Najpopularniejsze seriale HBO w 2019 roku. Co oglądali Polacy? [LISTA]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO