Zamknij

"Wąż", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

06.04.2021 13:26
Wąż
fot. Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Wąż" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Wąż" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Wąż", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Węża"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Kto zabił Sarę?", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Wąż", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Wąż" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Produkcja pojawiła się na platformie 2 kwietnia 2021 roku. Jest to miniserial, który opowiada o losach seryjnego mordercy Charlesa Sobhraja i próbach doprowadzenia go przed sąd. Charles i jego dziewczyna podróżowali w latach 1975-1976 przez Tajlandię, Nepal i Indie. W tym czasie popełnili wiele zbrodni i byli podejrzani o morderstwa turystów z Zachodu.

"Wąż" to współpraca Netflixa i BBC. W serialu występują: Tahar Rahim, Jenna Coleman, Billy Howle, Ellie Bamber, Amesh Edireweera i Tim McInnerny. 1. sezon serialu "Wąż" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Przypominamy, że fabuła "Węża" jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Czy będą kolejne odcinki?

"Wąż", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix nie potwierdza, czy serial "Wąż" będzie miał 2. sezon. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Instynkt" - czy będzie drugi sezon polskiego serialu na Netflixie?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl.