Zamknij

Westworld: serial HBO wraca na platformę. Czego się spodziewać?

Roksana Orlicka
16.03.2020 16:13
Westworld 3 sezon na HBO
fot. Materiały prasowe

"Westworld" to jeden z najważniejszych seriali HBO. Na platformie zaczynają się pojawiać odcinki 3. sezonu. O czym jest, kiedy można oglądać i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Westworld: serial HBO wraca na platformę. To moment, na który czekało wielu fanów amerykańskiej produkcji. Pierwszy odcinek 3. sezonu serialu "Westworld" jest już dostępny. O czym jest nowa seria "Westworld" i czego możemy się spodziewać?

Zobacz także: Seriale, które pokonał koronawirus. Tych produkcji możemy nie zobaczyć [LISTA TYTUŁÓW]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Westworld wraca na HBO z 3. sezonem

"Westworld" to amerykański serial HBO, w którym występują Evan Rachel Wood (Dolores), Thandie Newton (Maeve), Tessa Thompson (Charlotte), Luke Hemsworth (Stubbs) czy Jeffrey Wright (Bernard).

Przypominamy, że w poprzednich sezon akcja serialu toczyła się w futurystycznym parku rozrywki Westworld, który zamieszkiwały "hosty" obdarzone sztuczną inteligencją. Obsługa parku pełniła nad nimi kontrolę. Niektóre z nich zyskały świadomość nad swoją egzystencją. W 3. sezonie "Westworld" fabuła przeniesie się poza wspomniany park. Będziemy świadkami buntu hostów. Poniżej można zobaczyć zwiastun 3. sezonu serialu "Westworld".

Pierwszy odcinek 3. sezonu miał premierę 15 marca 2020 w Stanach Zjednoczonych. Odcinki będą się pojawiały na platformie HBO GO raz w tygodniu.

Zobacz także:  Polskie seriale pokonane przez koronawirusa. Wstrzymano zdjęcia do wielu produkcji

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Obejrzysz nowy sezon "Westworld"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO