Zamknij

Westworld: to już pewne, że powstanie 4. sezon hitu HBO

Roksana Orlicka
23.04.2020 15:35
Westworld będzie 4. sezon serialu
fot. Instagram/@westworldhbo

"Westworld" to jedna z najpopularniejszych produkcji HBO. Producenci poinformowali, że w planach jest powstanie kolejnego sezonu serialu. Kiedy miałby się pojawić? Zdradzamy poniżej.

Westworld: to już pewne, że powstanie 4. sezon hitu HBO. "Westworld" jest jednym z najbardziej intrygujących i wciągających seriali ostatnich lat. HBO potwierdza, że powstanie 4. sezon "Westworld". Co o nim wiemy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Westworld: powstanie 4. sezon serialu HBO

3. sezon "Westworld" od kilku tygodni regularnie pojawia się na HBO GO. Produkcja wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, dlatego już teraz wiadomo, że pojawi się kolejna seria.

Casey Bloys, szef bloku programowego HBO, poinformował, że widzowie doczekają się 4. sezonu "Westworld". Na razie nie podano żadnej konkretnej daty. Zresztą, przypominamy, że prace na planach filmowych i serialowych zostały wstrzymane do odwołania z powodu pandemii koronawirusa. Wstępnie mówi się o tym, że 4. sezon "Westworld" miałby się pojawić w 2022 roku.

Nie podano także, kogo zobaczymy w 4. sezonie serialu. Można założyć, że nie zabraknie tak ważnych postaci jak Dolores czy Maeve.

Zobacz także: HBO Max: podano datę premiery nowej platformy streamingowej. Zapowiada się intrygująco

Zagłosuj

Uważasz, że powinien powstać nowy sezon "Westworld"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO