Zamknij

"Westworld": rozpoczęto zdjęcia do 4. sezonu serialu. Kiedy premiera?

17.06.2021 12:48
Westworld
fot. Materiały prasowe HBO

"Westworld" powraca. Rozpoczęto zdjęcia do 4. sezonu serialu produkcji HBO. Kiedy zobaczymy nowe odcinki i czego można się spodziewać? Podajemy szczegóły.

"Westworld": rozpoczęto zdjęcia do 4. sezonu serialu. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji HBO. To już pewne, że serial wróci z nowymi odcinkami. Kiedy odbędzie się ich premiera i czego się spodziewać?

Zobacz także: Westworld: to już pewne, że powstanie 4. sezon hitu HBO

"Westworld": rozpoczęto zdjęcia do 4. sezonu serialu. Kiedy premiera?

"Westworld" to popularna produkcja HBO. Serial doczeka się 4. sezonu - co więcej, rozpoczęto już prace na planie. Jeffrey Wright, który wciela się w Bernarda, opublikował zdjęcie, sugerujące, że ekipa już rozpoczęła pracę. 

Na ten moment nie są znane żadne szczegóły dotyczące fabuły serialu. Przypominamy, że w 3. sezonie akcja produkcji wyszła poza park, dlatego możemy się spodziewać jeszcze większych emocji. W 4. sezonie najprawdopodobniej zobaczymy: Evan Rachel Wood, Eda Harrisa, Thandie Newton, Tessę Thompson i Aarona Paula.

"Westworld": kiedy premiera 4. sezonu serialu?

4. sezon serialu "Westworld" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na konkretne informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.

Zobacz także:  HBO podsumowuje maj. Jakie produkcje cieszyły się największą popularnością?

RadioZET.pl/Naekranie.pl