Zamknij

"What If…?": zobacz nowy zwiastun pierwszego animowanego serialu Marvela [WIDEO]

30.07.2021 11:44
What If…? - kadr z serialu Marvela
fot. Disney+/materiały prasowe

W sieci zadebiutował trzeci zwiastun serialu "What If…?" - nowej produkcji Marvela, która będzie dostępna na Disney+. Co zapowiada kolejny trailer animacji?

Już niebawem na platformie Disney+ zadebiutuje serial animowany pod tytułem "What If…?". Z tego powodu twórcy postanowili zaprezentować nowy zwiastun produkcji.

"What If…?": nowy zwiastun serialu Marvela

Na początku roku 2021 Marvel Studios ruszyło z serialami dziejącymi się w kinowym uniwersum i od tej pory nie zwalnia. Do tej pory zaprezentowano trzy aktorskie seriale - "WandaVision", "The Falcon and teh Winter Soldier" oraz "Loki"  w planach są kolejne produkcje, ale już za kilkanaście dni zobaczymy pierwszy w historii serial animowany MCU.

Mowa o "What If…?" - antologii, w której każdy odcinek będzie odrębną historią opowiadającą alternatywne losy postaci dobrze znanych z kinowego uniwersum Marvela. Nowy zwiastun przybliża opowieści, które zobaczymy w pierwszym sezonie serialu.

Po raz kolejny widzimy fragmenty odcinków, które przedstawiają inne spojrzenie na Peggy Carter, która w alternatywnym świecie zastąpiła Kapitana Amerykę, T'Challę będącego Star-Lordem, Spider-Mana w pelerynie Doktora Strange'a, walczącego wraz z Buckym z apokalipsą zombie, czy Killmongera znanego z filmu "Black Panther" współpracującego z Tonym Starkiem w batalii przeciwko robotom Justina Hammera. 

Narratorem każdego odcinka będzie Uatu - przedstawiciel rasy kosmitów znanej jako Watchers, którego zadaniem jest obserwowanie wybranego sektora wszechświata wraz z jego niekończącymi się alternatywnymi odnogami. Uatu nie pojawił się w ostatnim zwiastunie, ale w pełnej krasie można podziwiać go na nowym plakacie "What If…?".

Produkcja będzie bezpośrednio powiązana z zakończeniem serialu "Loki", w którym potwierdzono istnienie w MCU multiwersum. Może stanowić również kolejne wprowadzenie do nadchodzącego filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", który zadebiutuje na początku roku 2022.

"What If…?": kiedy premiera?

Pierwszy odcinek serialu "What If…?" trafi na Disney+ już 11 sierpnia 2021 roku. W Watchera Uatu wcieli się znany z serialu "Westworld" Jeffrey Wright. Głosu pozostałym postaciom użyczą gwiazdy filmów Marvela, między innymi Hayley Atwell, Josh Brolin, Jeremmy Renner, Michael B. Jordan, Samuel L. Jackson, Natalie Portman, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Sebastian Stan i w swojej ostatniej roli Chadwick Boseman. Serial został stworzony na podstawie komiksowej serii Marvela pod tym samym tytułem, w której czytelnicy mogli zobaczyć rozmaite alternatywne wymiary składające się na multiwersum Domu Pomysłów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube/Disney+