Zamknij

Wiedźmin: 2. sezon serialu Netflixa zawieszony. Powodem koronawirus

Roksana Orlicka
17.03.2020 11:01
Wiedźmin Netflixa wstrzymany przez koronawiusa
fot. Instagram/@witchernetflix

"Wiedźmin" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Okazuje się, że prace na planie 2. sezonu serialu zostały wstrzymane. To środki ostrożności, które wprowadzono, gdy jeden z aktorów poinformował, że ma koronawirusa.

Wiedźmin: 2. sezon serialu Netflixa zawieszony. Taką decyzję podjęto z powodu szerzącej się pandemii  koronawirusa. Co więcej, jeden z aktorów uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Co dalej z 2. sezonem "Wiedźmina"?

Zobacz także:  Kristofer Hivju ma koronawirusa. Gwiazda "Gry o tron" ostrzega fanów 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Wiedźmin 2: wstrzymano prace na planie serialu Netflixa

2. sezon serialu "Wiedźmin" zagrożony. Okazuje się, że kolejna część serialu Netflixa może się nie pojawić w wyznaczonym terminie. Wszystko przez to, że prace na planie zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. BBC News podaje, że przerwa ma potrwać dwa tygodnie, jednak może zostać przedłużona. 

Co ciekawe, u Kristofera Hivju wykryto koronawirusa. Aktor znany z "Gry o tron", pojawi się w 2. sezonie "Wiedźmina". Na razie cała obsada przebywa na 14-dniowej kwarantannie. Natomiast norweski aktor poinformował fanów, że czuje się dobrze i zaapelował o rozwagę.

Branża filmowa mocno zwolniła z powodu koronawirusa. Przełożono premiery filmowe, odwołano prace na wielu planach i zawieszono seriale. Co ciekawe, to pierwszy projekt w Wielkiej Brytanii, który został wstrzymany.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie będzie miał premierę 2. sezon serialu "Wiedźmin". Wcześniej przewidywano, że trafi on na Netflixa w 2021 roku.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Wiedźmina"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Westworld: serial HBO wraca na platformę. Czego się spodziewać?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/BBC News/RO