Zamknij

"Wiedźmin": Henry Cavill jako Geralt na nowych zdjęciach z planu

26.11.2020 13:57
Wiedźmin - Henry Cavill jako Geralt na nowych zdjęciach z planu
fot. Rex Features/East News

Henry Cavill nie schodzi z planu "Wiedźmina". Za dowód posłużyć mogą najnowsze zdjęcia z planu, na których widzimy brytyjskiego aktora oraz wiernego kompana Geralta - Płotkę. Co wiemy o premierze 2. sezonu "Wiedźmina"?

"Wiedźmin" powróci z 2. sezonem, choć wciąż nie wiadomo kiedy. Zdjęcia na planie trwają, a ekipa robi co może, by ukończyć projekt mimo niesprzyjających okoliczności. Na osłodę oczekiwania, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu.

"Wiedźmin" - Henry Cavill jako Geralt na nowych zdjęciach z planu

Na rzeczonych zdjęciach widzimy Henry'ego Cavilla w roli głównego bohatera, Geralta z Rivii. Towarzyszy mu ukochany koń wiedźmina - Płotka

Zobacz także

"Wiedźmin" - kiedy premiera 2. sezonu?

Na obecną chwilę wiemy jedynie, że premiera 2. sezonu "Wiedźmina" odbędzie się w 2021 roku. Dokładnej daty nie wyznaczono, zakłada się jednak, że nowe odcinki pojawią się w bibliotece Netflixa w drugiej połowie 2021 roku.

W rolach głównych powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako księżniczka Cirilla oraz Joey Batey w roli barda Jaskra. W nowych rolach pojawią się między innymi: Yasen Atour, Agnes Bjorn, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen oraz znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju jako Nivellen. 

Zobacz także: "The Umbrella Academy" – tytuł oraz szczegóły pierwszego odcinka nowego sezonu