Zamknij

Wiedźmin: Twórczyni serialu walczy z koronawirusem polską wódką

Sylwia Wamej
19.03.2020 19:34
Lauren Hissrich
fot. Piotr Molecki/ East News

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu "Wiedźmin" w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, jak radzi sobie z pandemią koronawirusa. Jak się okazuje, przetrwać stan pandemii pomaga jej polska wódka.

Lauren S. Hissrich, twórczyni "Wiedźmina" walczy z koronawirusem polską wódką

Lauren S. Hissrich, twórczyni serialu "Wiedźmin" pokazała, jak sobie radzi z pandemią koronawirusa. Scenarzystka i producentka "Wiedźmina" postanowiła odkazić się polską wódką.

"Mierząc się z COVID - 19 w Londynie" - podpisała zdjęcie Lauren, publikując popularną polską wódkę. Zdjęcie wywołało pozytywny odbiór wśród fanów "Wiedźmina".

Jak się okazuje, jeszcze w ubiegłym tygodniu ekipa "Wiedźmina" pracowała nad drugim sezonem popularnego serialu. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa, zdjęcia zostały wstrzymane.

Wiedźmin: Kristofer Hivju zarażony koronawirusem

Koronawirus dotknął Kristofera Hivju, który dołączył niedawno do 2. sezonu "Wiedźmina".

"Pozdrowienia z Norwegii! Z przykrością informuję, że dzisiaj test na obecność COVID-19 okazał się pozytywny. Moja rodzina i ja będziemy przebywać w domowej kwarantannie tak długo, jak to tylko konieczne. Czujemy się dobrze - mam tylko łagodne objawy przeziębienia. Są ludzie o wyższym stopniu ryzyka, dla których ten wirus może być druzgocącą diagnozą, dlatego zachęcam was wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności" - napisał aktor w swoich mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Oglądałeś. łaś "Wiedźmina"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW