Zamknij

"Wiedźmin": nie pamiętasz 1. serii? Netflix przygotował nowe streszczenia. "Witcher" w TOP10 [WIDEO]

07.12.2021 14:21
Wiedźmin - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Wiedźmin“ znów w TOP10 Netflixa. Serwis przygotował też kolejne streszczenia najważniejszych wydarzeń premierowej serii. Czego dowiemy się z 15-minutowego klipu i streszczenia skupionego na Ciri? Sprawdźcie sami.

Wiedźmin” (ang. „The Witcher”) to jeden z największych hitów platformy streamingowej Netflix. Serial, bazujący na prozie polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego, jest jednym z najchętniej oglądanych seriali serwisu na świecie, a jego sukces przyczynił się także do ponownego sukcesu książek i gier, osadzonych na Kontynencie.

W piątek 17 grudnia na platformie zadebiutuje drugi sezon produkcji, a Polacy już rozpoczęli przygotowania do seansu nowych odcinków. Wedle oficjalnych danych Netlfixa z zakładki TOP 10 – „Wiedźmin” powrócił na listę najchętniej oglądanych produkcji w Polsce i obecnie znajduje się na miejscu nr 9. "The Witcher" znajduje się na pozycji nr 5, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko zakładkę „Seriale”.

Dla tych, którzy nie chcą ponownie oglądać ośmiu odcinków premierowego sezonu, Netflix przygotował różne możliwości przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń pierwszej serii. Wczoraj informowaliśmy o 6 minutowej przypominajce. Dzisiaj Netflix wypuścił aż 15-minutowy materiał, a na dodatek wideo poświęcone wątkowi Ciri.

„Wiedźmin” – 1 sezon w 15 minut

Oba materiały pojawiły się ostatnio w mediach społecznościowych serialu, a także na oficjalnym koncie YouTube Netflixa. 15-minutowe streszczenie prezentuje się następująco:

1 sezon „Wiedźmina” z perspektywy Ciri wygląda zaś tak:

„Wiedźmin”, sezon 2 – kiedy premiera?

2. sezon hitu Netflixa zawita na platformie już w piątek 17 grudnia.

Czytaj także:  Netflix wypuści kolejną ekranizację książki Harlana Cobena. O czym będzie serial?

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube