Zamknij

Wiedźmin: w drugim sezonie zobaczymy gwiazdę "Gry o tron"? Nowe informacje

Roksana Orlicka
19.02.2020 16:28
Wiedźmin Gwiazda gry o ttron w drugim sezonie serialu
fot. Instagram/@thewitchernetflix

"Wiedźmin" to obecnie jedna z najważniejszych produkcji Netflixa oparta na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Wiele wskazuje na to, że w 2. sezonie "Wiedźmina" zobaczymy gwiazdę serialu "Gry o tron".

Wiedźmin: w drugim sezonie zobaczymy gwiazdę "Gry o tron"? Serial, który powstał na podstawie bestsellerowych książek Andrzeja Sapkowskiego, cieszy się dużą popularnością. W ostatnich tygodniach pojawia się wiele informacji dotyczących obsady 2. sezonu "Wiedźmina". Padło kolejne nazwisko - czy w serialu Netflixa zobaczymy gwiazdę "Gry o tron"?

Zobacz także:  Netflix rezygnował z kolejnych dwóch seriali. Dlaczego już nie zobaczymy tych produkcji? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Wiedźmin: Gwiazdor "Gry o tron" wystąpi w 2. sezonie

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące obsady 2. sezonu serialu "Wiedźmin". W Nivellena ma się wcielić Kristofer Hivju, znany jako Tormund z "Gry o tron".

Kolejny sezon "Wiedźmina" budzi ogromne emocje. Portal Redanian Intelligence podaje, że w Lamberta wcieli się Paul Bullion ("Peaky Blinders"), natomiast w Coena Yasen Atour ("Marcella"). Te informacje nie zostały potwierdzone, jednak fani uważają, że są prawdziwe. Ma o tym świadczyć między innymi fakt, że Bullion założył nowe konto na Instagramie, na którym obserwuje całą ekipę "Wiedźmina". Aktorzy ujawniają także filmy z walk mieczami.

Poza tym Netflix potwierdza, że w obsadzie znajdą się: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Royce Pierrson. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery drugiego sezonu. Wiadomo, że będzie się on składał z ośmiu odcinków. Zdjęcia do nowego "Wiedźmina" już się rozpoczęły i mają potrwać do połowy sierpnia. 

Zobacz także:  Kontrola: polski serial, który stał się globalnym hitem. O czym jest i gdzie można go obejrzeć?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/RO