Zamknij

"Wiedźmin" w wersji świątecznej: Geralt boi się Gwiazdki? Zobaczcie zabawne wideo

24.11.2020 12:06
Wiedźmin w wersji świątecznej
fot. Rex Features/East News

"Wiedźmin" i Boże Narodzenie? Jak najbardziej! Netflix postanowił umilić nam czas oczekiwania na Gwiazdkę (i 2. sezon "Wiedźmina") prezentując zabawną świąteczną parodię 1. sezonu. Zobaczcie sami.

"Wiedźmin" wielu z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Nie chodzi o klimat i fabułę rzecz jasna, a datę debiutu. Premiera 1. sezonu "Wiedźmina" odbyła się bowiem rok temu tuż przed świętami. Netflix postanowił zatem tchnąć w przygody Geralta nieco świątecznego ducha. Ku niezadowoleniu głównego bohatera.

"Wiedźmin" w wersji świątecznej - Geralt boi się Gwiazdki?

W sieci pojawił się materiał wideo, który można określić mianem świątecznej parodii "Wiedźmina". Użyto bowiem oryginalnych scen z serialu i przedstawiono je w takim kontekście, by sugerowały, że zbliża się Gwiazdka. Techniką komputerową dodano też masę świątecznych ozdób. Efekt jest przezabawny. Zobaczcie sami:

Zobacz także

"Wiedźmin" - kiedy premiera 2. sezonu?

Pandemia koronawirusa znacząco pokrzyżowała plany twórców "Wiedźmina". Ekipa się jednak nie poddaje i zdjęcia wciąż trwają. Prace nad nowymi odcinkami mają się zakończyć w pierwszym kwartale 2021 roku. Premiery 2. sezonu "Wiedźmina" możemy się zatem spodziewać najwcześniej pod koniec 2021 roku

W rolach głównych powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako księżniczka Cirilla oraz Joey Batey jako ulubieniec widzów - bard Jaskier.

Zobacz także: Wzruszające filmy świąteczne: które warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem?