Zamknij

"Wielka woda": Netflix szuka statystów do nowego serialu Jana Holoubka

23.07.2021 14:53
Wielka Woda Netflix statyści
fot. EAST NEWS/LASKI DIFFUSION

"Wielka woda" to kolejny polski serial, który dla Netflixa realizuje Jan Holoubek. Twórcy poszukują aktualnie statystów, którzy chcieliby wziąć w nim udział.

Trwają prace nad serialem "Wielka woda" - kolejnym projektem Jana Holoubka dla Netflix, który podobnie jak "Rojst '97" będzie osadzony w czasach "powodzi tysiąclecia". Nowa produkcja zapowiadana jest jako sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, którego akcja będzie toczyła się we Wrocławiu w 1997 roku. Twórcy poszukują aktualnie osób chętnych do statystowania na planie.

Zobacz także

"Wielka woda": Statyści do nowego serialu Jana Holoubka poszukiwani!

Jeśli podobał Ci się "Rojst '97", podziwiasz twórczość Jana Holoubka, od lat Twoim marzeniem jest wystąpienie w produkcji Netflixa lub - po prostu - statystowanie to Twoje hobby, zgłoś się do udziału w serialu "Wielka woda"! Studio ABM w imieniu twórców serialu poszukuje osób, które chciałyby statystować na planie tej katastroficznej produkcji. Zdjęcia z udziałem statystów odbędą się w sierpniu 2021 roku w Osinie Wielkiej, Srebrnej Górze i Byczeniu na Dolnym Śląsku. Na casting może zgłosić się każdy - niezależnie od wieku i płci, jednak agencja zastrzega, że poszukuje osób o bardzo konkretnym wyglądzie. Wybrani statyści wcielą się w powodzian, a także w strażaków, żołnierzy i policjantów. 

wielka woda
fot. studio ABM

Zobacz także

"Wielka woda" - Kiedy premiera nowego serialu Jana Holoubka na Netflix?

W przeciwieństwie do "Rojsta '97", nowy serial nie będzie skupiony na zagadce kryminalnej, lecz na historiach ludzi, które dotknął kataklizm z końca XX wieku. Jak czytamy w oficjalnym opisie "Wielkiej Wody":

Gdy fala powodziowa zbliża się do stolicy Dolnego Śląska, zapada decyzja - aby oszczędzić miasto przed niszczącym żywiołem, należy poświęcić okoliczne wsie i pola. Jak jedna decyzja wpłynie na życie całej społeczności? Trójka głównych bohaterów, postawiona w obliczu sytuacji ekstremalnej, zmierzy się z wydarzeniami, których następstwem będzie ogrom zniszczeń oraz śmierć niewinnych osób.

Jan Holoubek odpowiada za reżyserię wraz z Bartłomiejem Ignaciukiem. Scenariusz napisali Kasper Bajon i Kinga Krzemińska. Serial na zlecenie Netflix produkuje Telemark. Premiera "Wielkiej wody" została zapowiedziana na drugą połowę 2022 roku.

RadioZET.pl/Studio ABM/Netflix