Zamknij

"Więzień miłości": TVP pokaże odcinki, które nie były emitowane nawet w Turcji

05.03.2021 14:07
Więzień miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Więzień miłości" jest obecnie jedną z najpopularniejszych tureckich telenoweli w Polsce. Niedługo TVP wyemituje ostatnie odcinki serialu. Okazuje się, że polscy widzowie zobaczą epizody, które nie były wyemitowane w Turcji.

"Więzień miłości": TVP pokaże odcinki, które nie były emitowane nawet w Turcji. Popularna turecka telenowela na dniach doczeka się swojego finału. Jej miejsce zajmie "Promyk nadziei". Zanim to jednak nastąpi, to odsłaniane są kolejne informacje dotyczące ostatnich odcinków "Więźnia miłości". Czy w ostatnim epizodzie pojawią się Zehra i Omer? Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: "Więzień miłości", odcinek 506 - STRESZCZENIE. Trik odkrywa, gdzie jest Ali [8.03]

"Więzień miłości": TVP pokaże odcinki, które nie były emitowane nawet w Turcji

"Więzień miłości" to turecki serial, który można oglądać w Polsce od 2019 roku. Już niedługo widzowie zobaczą ostatnie odcinki produkcji, bo w połowie marca serial zostanie zastąpiony telenowelą "Promyk nadziei". Co ciekawe, Telewizja Polska wyemituje finałowe epizody "Więźnia miłości", których nie zobaczyli nawet widzowie w Turcji.

Serial "Więzień miłości" składa się z 405 epizdów - jednak odcinki w Polsce są krótsze, dlatego serial rozbito na 514 odcinków. Od 4 marca 2021 roku Polscy widzowie zobaczą odcinki, które nigdy nie zostały wyemitowane Turcji. Nadal będziemy śledzić losy małego Alego. Wiadomo, że Tarik trafi na trop dziecka, a nieustraszony Oouz odbije go z rąk porywaczy. 

Jak się skończy serial? Czy Zehra i Omer jednak przeżyli i pojawią się w ostatnim odcinku? Przekonamy się w nadchodzących dniach.

"Więzień miłości": kiedy oglądać finał serialu?

Ostatni epizod "Więźnia miłości" zostanie wyemitowany 18 marca 2021 roku o godzinie 17.15 na antenie TVP2.

Zobacz także: "Więzień miłości" zniknie niedługo z TVP. Znamy tytuł kolejnej produkcji

RadioZET.pl/Plotek.pl