Zamknij

Więzień miłości: jak na co dzień wygląda aktorka, która wciela się w Zehrę?

Roksana Orlicka
02.06.2020 16:08
Więzień miłości jak na co dzień wygląda aktorka która wciela się w Zehrę
fot. YouTube/Kadr z serialu

„Więzień miłości” to jedna z najbardziej popularnych tureckich telenoweli. Przedstawia ona losy Zehry i Omera. Sprawdziliśmy, jak na co dzień wygląda aktorka wcielająca się w główną rolę, czyli Hazal Subasi.

Więzień miłości: jak na co dzień wygląda aktorka, która wciela się w Zehrę? „Więzień miłości” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych tureckich telenowel w Polsce. Jest to opowieść o trudnej miłości Zehry i Omera, którym stale się coś przytrafia. Para nie poddaje się jednak i walczy o swoje uczucie.

Serialowa Zehra, czyli Hazal Subasi robi ogromną karierę w Turcji. Sprawdziliśmy, czym jeszcze się zajmuje i w jakich produkcjach można ją zobaczyć.

Zobacz także: Kultowy serial TVN wraca na antenę? W obsadzie Paweł Wilczak 

Więzień miłości: jak na co dzień wygląda serialowa Zehra?

Hazal Subasi, która wciela się w Zehrę, ma obecnie 24 lata i już pojawia się już w następnych produkcjach. Polscy widzowie najbardziej kojarzą ją z serialu „Więzień miłości”, ale otrzymała niedawno angaż w produkcji „Bir Umut Yeter”. Do tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Co więcej, aktorka była związana prywatnie z Erkanem Mericem, czyli serialowym Omerem. Burzliwe rozstanie pary było szeroko komentowane w mediach. Obecnie łączy się ją z dużo starszym aktorem z serialu "Bir Umut Yeter". Sprawdziliśmy, jak Hazal Subasi wygląda na co dzień. Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcia.

Zobacz także: Lucyfer: 6. sezon serialu jednak powstanie? Pojawiły się nowe informacje 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/RO