Zamknij

Więzień miłości, odcinek 361 - STRESZCZENIE. Matka Ömera zjawia się w sądzie [07.08]

07.08.2020 13:20
Więzień miłości
fot. YouTube/Więzień miłości/screen

Streszczenie 361. odcinka serialu "Więzień miłości" odkrywa wiele nowych, ciekawych wydarzeń. W nadchodzącym epizodzie dojdzie wreszcie do rozprawy sądowej. Niespodziewanie na sali pojawia się matka Ömera. Czu pokrzyżuje jego plany rozwodu z Zehrą? Co się jeszcze wydarzy w nowym odcinku serialu 'Więzień miłości"? Streszczenie i szczegóły emisji odcinka prezentujemy poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 361 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 361. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.  

Więzień miłości, odcinek 361: Streszczenie epizodu

Mimo tego, że Omerowi zależy na Zehrze i rozważał to, by nie dopuścić do rozwodu, ostatecznie, poruszony historią kobiety, wyraził na to zgodę. Okazuje się jednak, że nie wszystko może pójść po ich myśli. Kiedy na sali rozpraw pojawi się matka Omera, jej intencje nie bedą znane. Czy będzie chciała nie dopuścić do rozwodu? W 361. odcinku okaże się, też, że Sabah odniesie wielki sukces.

Streszczenie 361. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

"W 361. odcinku serialu "Więzień miłości" duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koray (Halit Erman Ersoy) jest zaintrygowany tajemniczymi telefonami, które odbiera Özge. W sądzie rozpoczyna się rozprawa rozwodowa. Zehra wychodzi z biura Sabah i prosi ją i Canan, aby zachowały informacje o rozwodzie dla siebie.

W sądzie Ömer po raz kolejny pyta Zehrę, czy naprawdę chce zakończyć ich małżeństwo. Kiedy Zehra gorzej się czuje, Ömer udaje się po wodę dla niej. Wtedy obok Zehry pojawia się kobieta, która próbuje ją nakłonić, żeby zrezygnowała z rozwodu. Kiedy Zehra dopytuje, kim jest, okazuje się, że to... matka Ömera. Kobieta błaga ją, aby nie opuszczała jej syna" - informuje Telemagazyn.

Więzień miłości, odcinek 361: Gdzie i kiedy oglądać?

361. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w piątek 7.08. 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl