Zamknij

Więzień miłości, odcinek 362 - STRESZCZENIE. Zehra rezygnuje z rozwodu! [10.08]

09.08.2020 21:37
Więzień miłości
fot. Więzień miłości/YouTube/screen

Więzień miłości, odcinek 362 - STRESZCZENIE. Zehra rezygnuje z rozwodu! Jak będzie teraz żyć z Omerem? Co się jeszcze wydarzy w 362. odcinka serialu 'Więzień miłości"? Streszczenie i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 362 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 362. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.  

Więzień miłości, odcinek 362: Streszczenie epizodu

W poprzednim odcinku rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Omera i Zehry. Niespodziewanie, pojawiła się tam matka mężczyzny. Podeszła do Zehry i prosiła, by ta nie dopuściła do rozwodu. Jaki był w tym jej cel?

Streszczenie 362. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

W 362. odcinku "Więźnia miłości" Zehra, uproszona przez matkę Omera, oświadcza, że zmieniła zdanie - nie chce rozwodu. Wszyscy są w szoku. Najbardziej Ömer, który także oznajmia sędziemu, że nie chce się rozwieść.

"Sabah wspiera przyjaciółkę i zapewnia, że od tej pory wszystko zacznie się układać. Po rozprawie Zehra i Ömer wychodzą razem z sądu. Zehra prosi męża, by tymczasowo mieszkali w oddzielnych pokojach. Cewrije nie ukrywa radości z powodu powrotu Zehry do domu.

Koray odkrywa, że Özge mieszka w skromnych warunkach. Sukran i Hamijet próbują namówić Salima do ponownego ożenku. Zehra nie może przestać myśleć o matce Ömera".

Więzień miłości, odcinek 362: Gdzie i kiedy oglądać?

362. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w poniedziałek 10 sierpnia 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl