Zamknij

Więzień miłości, odcinek 363 - STRESZCZENIE. Przyjeżdża była narzeczona Kerema [11.08]

10.08.2020 12:36
Więzień miłości
fot. Więzień miłości/YouTube/screen

Więzień miłości, odcinek 363 - STRESZCZENIE. Przyjeżdża była narzeczona Kerema. Sabah jest tym wyraźnie poruszona. Co jeszcze kryje streszczenie nowego epizodu "Więzień miłości"? Oto więcej szczegółów oraz szczegóły emisji.

"Więzień miłości", odcinek 363 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 363. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku zakończyła się rozprawa Zehry i Omera. Nieoczekiwanie kobieta oznajmiła, że nie chce rozwodu. Nadal jako małżeństwo wrócili do domu Cewrije nie krył radości z powodu powrotu Zehry. Ta cały czas myśli o matce Omera. Co knuje kobieta?

Więzień miłości, odcinek 363: Streszczenie epizodu

Streszczenie 363. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

W 363. odcinku "Więźnia miłości" pojawia się była narzeczona Kerema - Idil. Kobieta zaskakuje wszystkich, szczególnie Sabah.

"Idil przyleciała z Londynu, a na jej widok Sabah wyraźnie traci humor. Salim odwiedza Zehrę w rezydencji. Po jego wyjściu Zehra zaczyna wypytywać Ömera o jego matkę. On jednak nie chce poruszać tego tematu. Firma Ayse zaczyna działalność. Özge nie chce rozmawiać z Korayem Matka Ömera, Jülide, dzwoni do Zehry i prosi ją o spotkanie. Ostatecznie nie udaje im się porozmawiać. Sukran i Hamijet informują Cewrije, że znalazły narzeczoną dla Salima" - czytamy w serwisie Telemagazyn.pl.

Więzień miłości, odcinek 363: Gdzie i kiedy oglądać?

363. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 11 sierpnia 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl