Zamknij

Więzień miłości, odcinek 364 - STRESZCZENIE. Sabah jest zazdrosna o Idil [12.08]

11.08.2020 15:07
Więzień miłości kadrz serialu
fot. Więzień miłości/YouTube/screen

Więzień miłości, odcinek 364 - STRESZCZENIE. Sabah jest zazdrosna o Idil. Czy kobieta zniszczy jej relacje z Keremem? Oto Streszczenie 364. odcinka serialu "Więzień miłości".

"Więzień miłości", odcinek 364 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 364. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku niespodziewanie pojawiła się Idil - była narzeczona Kerema. Sabah jest o nią zazdrosna. Julide nalega na spotkanie z Zehrą. O co jej chodzi?

Więzień miłości, odcinek 364: Streszczenie epizodu

Streszczenie 364. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

W 364. odcinku serialu "Więzień miłości" choć Jülide nie przyszła zobaczyć się z Zehrą, namawia ją na kolejne spotkanie. Selin izoluje się od Koraya i koleżanek. Salim zdecydowanie odrzuca sugestie, że powinien się ożenić.
Asja mówi Ayse, że chciałaby mieć babcię, z którą mogłaby się bawić. Sabah zastaje u Kerema grupę przyjaciół, którzy zostali zaproszeni do domu przez Idil. Kerem jest zaskoczony wizytą Sabah, a ona zaczyna być coraz bardziej zawiedziona jego zachowaniem. Jülide dzwoni do Zehry. Telefon odbiera Ömer...

Więzień miłości, odcinek 364: Gdzie i kiedy oglądać?

364. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w środę 12 sierpnia 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl